شماره تماس فروشگاه

021-44292020
China Marketماژول افزاینده ولتاژ پالس ژنراتور 400 کیلو ولت
ماژول افزاینده ولتاژ پالس ژنراتور 400 کیلو ولت

ماژول افزاینده ولتاژ پالس ژنراتور 400 کیلو ولت

5.0 (9) 0

شرح محصول ماژول افزاینده ولتاژ پالس ژنراتور 3.6 ولت به 400 کیلو ولت

بدون شک این این ماژول افزاینده ولتاژ پالس ژنراتور یکی از قوی‌ترین ماژول‌های سایت بای بست الکترونیک است. با استفاده از این ماژول می‌توانید ولتاژ منبع‌های تغذیه ضعیف 5 ولتی را 80 هزار برابر کنید. دست یافتن به چنین ولتاژی قطعا هزینه بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. اما با خرید این ماژول مبدل ولتاژ می‌توانید با کمترین هزینه به ولتاژ 400000 ولت دست پیدا کرد. اگر در پروژه خود به ولتاژهای بالا نیاز دارید، این محصول را از دست ندهید.

محصول مورد نظر با استفاده از سیستم سیم‌پیچ تسلا ( یکی از بزرگترین دانشمندان در زمینه انرژی الکتریسیته ) ساخته شده است. برای استفاده از این محصول نیازی نیست که یک دانشمند بزرگ مثل نیکولاس تسلا باشید؛ زیرا با اتصال دو سیم خروجی و ورودی ماژول قابل استفاده خواهد بود. توجه داشته باشید که برای استفاده از این محصول باید نکات ایمنی را به دقت رعایت کنید.

کاربردها و مشخصات ماژول مبدل ولتاژ 3.6 به 400 کیلو ولت

طبیعی است که ولتاژ 400 کیلو ولتی فقط برای برخی از موارد خاص مناسب باشد. به همین دلیل ابتدا باید نوع استفاده خود توجه داشته باشید. به طور مثال برخی از آزمایشات الکترونیکی به چنین ولتاژی نیاز دارند. به همین دلیل حضور این ماژول در بسیاری از آزمایشگاه‌ها ضروری است. همچنین می‌توان در ورودی از انواع باطری نیکل کادمیوم یا نیکل منیزیم استفاده کرد.

ولتاژ ورودی به ماژول

این ماژول جزو مبدل‌های DC به DC محسوب می‌شود، اما در خروجی‌ خود ولتاژ معمولی نخواهد داشت. به همین دلیل از اتصال ماژول به بردهای معمولی خودداری کنید. ورودی‌های ماژول توانایی تحمل ولتاژ 3.6 تا 7.2 ولت دارد. درست است که این ماژول قدرت بسیار بالایی دارد، ولی اتصال منبع تغذیه ورودی بیش از 7.2 ولت به سادگی باعث خرابی ماژول خواهد شد. اگر قصد استفاده از باطری را در ورودی ماژول دارید، بهتر است که از باطری 2000 تا 4000 میلی آمپر ساعتی لیتیوم یونی استفاده کرد.

ابعاد ماژول و حرارت کاری آن

شاید تصور کنید که این ماژول مبدل ولتاژ قدرتمند ابعاد بسیار بزرگی دارد. باید بدانید که این ماژول استوانه‌ای شکل فقط 63 میلیمتر طول داشته و در هر فضای کوچکی قرار می‌گیرد. البته دقت کنید که طول سیم‌های ورودی و خروجی ماژول اهمیت بالایی دارد و نباید طول آن کمتر از 10 سانتیمتر باشد. سیم قرمزرنگ ورودی مثبت ماژول بوده و اتصال اشتباهی سیم‌ها باعث خرابی ماژول می‌شود. همچنین ماژول را باید به محض شروع کار از لحاظ حرارت کاری بررسی کرد

ماژول مبدل ولتاژ

اگر به این ماژول قدرتمند نیاز دارید، می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. کافیست محصول را از همین صفحه به سبد استعلام اضافه کنید تا همکاران ما در کمترین زمان قیمت روز را به شما اعلام کنند. پس از تایید قیمت و ثبت سفارش محصول، بسته شما در کمترین زمان ممکن به درب منزل ارسال خواهد شد. در صورت ناموجود بودن ماژول، با قسمت تامین قطعات تماس بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021