شماره تماس فروشگاه

021-44292020
VL53L1X
VL53L1X

VL53L1X

5.0 (9) 0

ماژول فاصله سنج لیزری VL53L1x

ماژول فاصله سنج لیزری VL53L1x یکی از محبوب‌ترین محصولات سایت بای بست الکترونیک است. همانطور که از نام محصول پیداست، این ماژول می‌تواند به کمک نور لیزر فاصله حداکثر 4 متری را اندازه‌گیری کند. اگر در توسعه پروژه‌های آردوینو فعالیت دارید، به کمک این ماژول می‌توانید یک متری الکترونیکی ساده خریداری کنید. البته کاربردهای محصول به همین یک مورد محدود نخواهد شد.

ماژول لیزری مرود نظر در دسته سنسورهای ToF ( Time-of-Flight ) قرار می‌گیرد. همچنین محصول جزو سنسورهای بسیار قدرتمند و سریع بازار است. سنسور 940 نانومتری ماژول می‌تواند اشعه نامرئی را از خود منتشر کرده و فاصله را اندازه‌گیری کند. برای استفاده از ماژول باید لحیم کاری دقیقی روی پین‌های ماژول انجام دهید که با دانش فنی اندکی قابل انجام است. سازنده به همراه ماژول چند پین جامپر مادگی قرار داده تا به کمک سیم کراس بتوانید برد را به پروژه خود متصل کنید.

کاربرد ماژول فاصله سنج لیزری VL53L1x

با خرید این ماژول به یک سنسور فاصله سنج لیزری تمام عیار دسترسی دارید. اگر درحال توسعه پروژه‌های اینترنت اشیا هستید، با استفاده از این ماژول می‌توانید یک قابلیت جالب به پروژه خود اضافه کنید. به طور مثال این ماژول به شما کمک می‌کند تا دستگاه را از راه دور خاموش و روشن کنید. به همین دلیل سنسور فاصله سنج لیزری به یک عضو جدا نشدنی از پروژه‌های طراحی سیستم‌های اینترنت اشیا تبدیل شده است.

از دیگر کاربردهای ماژول فاصله سنج لیزری این است که می‌توان یک ربات جاروبرقی کاملا هوشمند طراحی کرد. از آنجایی که سنسور ماژول لیزری سرعت بالایی دارد، دقت و سرعت تصمیم‌گیری جاروبرقی‌های رباتیک را افزایش می‌دهد. حتی می‌توانید از ماژول برای ساخت سیستم‌های روشنایی هوشمند کمک بگیرید. به طوری که چراغ‌ها با نزدیک شدن فرد به سنسور روشن شوند.

دقت سنسور فاصله سنج

به لطف سنسور 940 نانومتری ماژول فاصله سنج لیزری، دقت کار سنسور افزایش بالایی پیدا کرده است. سنسور می‌تواند عبور اشیا یا افراد در فاصله 4 متری به خوبی تشخیص دهد. همچنین فرکانس 50 هرتزی رنج کار سنسور را افزایش داده و عملکرد کلی را بهبود می‌دهد. برای کارکرد بهتر سنسور باید طوری ماژول را نصب کرد تا اشیا در دامنه دید 27 درجه‌ای سنسور قرار بگیرند. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های ماژول فاصله سنج لیزری این است که توانایی عبور از مواد مختلف را دارد. به طور مثال می‌توان سنسور را پشت شیشه یا پرده‌ها نصب کرد.

خرید متر لیزری از بای بست الکترونیک

اگر قصد خرید سنسور فاصله سنج VL53L1x را دارید، می‌توانید از همین صفحه سفارش خود را ثبت کنید. تیم سایت بای بست الکترونیک در کمترین زمان ممکن سفارش شما را پردازش خواهند کرد. کافیست نوع ارسال کالا و پرداخت خود را انتخاب کنید تا همه چیز بر اساس نیازهای شما انجام شود. با انجام این کار نیازی نیست که ساعت‌ها به دنبال ماژول فاصله سنج در بازار بگردید و فقط با چند کلیک آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.. در صورت موجود نبودن درخواست استعلام نمایید تا از داخل یا خارج از کشور برایتان تامین نماییم.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021