شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول شبکه usr-tc232
ماژول شبکه usr-tc232

ماژول شبکه usr-tc232

5.0 (11) 0

شرح محصول ماژول شبکه usr-tc232

این روزها توسعه پروژه‌های اینترنت اشیا به یکی از فعالیت‌های محبوب طراحان بردهای الکترونیکی تبدیل شده است. اگر شما هم قصد توسعه چنین پروژه‌هایی را دارید، باید پروژه خود را به شبکه متصل کنید. برای انجام این کار می‌توانید از ماژول شبکه usr-tc232 کمک بگیرید. این ماژول شبکه به شما کمک می‌کند تا به سادگی پروژه خود را به هر شبکه‌ای که دوست دارید متصل نمایید.

با استفاده از ماژول شبکه می‌توانید انواع پروژه‌های آردوینو را به شبکه اینترنت متصل کنید. این محصول می‌تواند انواع مختلفی از دستگاه‌هایی که پورت سریال دارند را به شبکه متصل کنند. به همین دلیل محصول به یکی از محبوب‌ترین مبدل‌های plug-and-play تبدیل شده است. هر آنچه که از یک ماژول شبکه انتظار دارید، در این محصول قدرتمند وجود دارد. به همین دلیل دیگر هیچ چالشی برای اتصال پروژه شما به شبکه جهانی اینترنت وجود ندارد. ماژول به سادگی تنظیم شده و راه اندازی آن توسط هر کسی امکان‌پذیر است. کافیست پین‌های برد را به درستی متصل کرده و پورت اترنت را به ماژول متصل کنید.

مشخصات و کاربردهای ماژول شبکه usr-tc232

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصول را می‌توان وجود چیپ پردازشگر روی برد دانست. این پردازشگر می‌تواند سرعت اجرا شدن دستورات و اتصال به شبکه را افزایش دهد. پردازگشر ماژول چیپ CORTEX-M3 است و حرارت زیادی در هنگام کار ندارد. به همین دلیل نیازی نیست که نگران حرارت کار ماژول باشید. پردازشگر ماژول به صورت کاملا یکنواخت وظایف خود را انجام داده و از پشته پروتکل LWIP پشتیبانی می‌کند. همچنین ماژول از پروتکل‌های مختلفی ساپورت می‌کند تا کاربر برای اتصال ماژول به شبکه مورد نظر محدودیتی نداشته باشد.

ولتاژ کاری

برای تامین برق ماژول می‌توانید از منبع تغذیه DC استفاده کرد. همچنین ماژول توانایی کار با انواع باطری را دارد. نکته مهم برای تامین برق مورد نیاز دستگاه این است که باید به ولتاژ کاری توجه داشته باشید. برای تامین برق کافیست از یک منبع ولتاژ 3.3 تا 5.5 ولتی استفاده کنید. جریان کاری ماژول نیز 180 میلی آمپر است.

بروزرسانی firmware

سازنده ماژول امکان برزورسانی فرم‌ور را از طریق شبکه فراهم کرده است. به کمک پورت سریال می‌توان ماژول را به انواع کامپیوترهای شخصی متصل کرد. این سوکت به شما امکان برنامه ریزی ماژول با استفاده از زبان‌های مختلف را می‌دهد که عبارتند از:

  • Visual Basic
  • C++
  • Delphi
  • Android
  • IOS

شبکه‌ها و پروتکل‌های پشتیبانی شده

ماژول شبکه usr-tc232 از انواع پروتکل tcp/ip پشتیبانی می‌کند. به طور مثال می‌توان از یک آدرس مک یا دامین به طور همزمان استفاده کرد. همچنین می‌توان یک سرور http را روی ماژول به صورت پیشقرض تنظیم کرد.

خرید ماژول شبکه usr-tc232

اگر قصد خرید این محصول را دارید، از همین صفحه برای ثبت سفارش خود اقدام کنید. تیم بای بست الکترونیک در کمترین زمان ممکن سفارش را به دست شما می‌رساند. اگر محصول در سایت موجود نبود، می‌توانید از قسمت تامین قطعات کمک بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021