شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول usb host
ماژول usb host

ماژول usb host

5.0 (8) 0
  • شماره فنی قطعه:USB-host
  • برند:China Market
  • دسته بندی:ماژول USB

شرح محصول ماژول usb host

بی تردید می‌توان گفت پورت USB یکی از پرکاربردترین درگاه‌های دنیاست که در هر وسیله‌ای حضور دارد. اگر از طراحان بردهای الکترونیکی هستید و از این پورت استفاده نمی‌کنید، از همین الان به فکر اضافه کردن آن به پروژه خود باشید. ممکن است تصور کنید که انجام این کار وقت زیادی از شما خواهد گرفت، اما به کمک ماژول usb host می‌توانید در کمترین زمان ممکن این پورت را به پروژه خود بیاورید.

با استفاده از این ماژول می‌توانید میزبان ابزارها و وسایل مختلفی شوید. طبیعی است که استفاده از ابزارهای مختلف در پروژه شما مزایای بسیاری خواهد داشت. همچنین سازنده ماژول تمام تلاش خود را کرده که کاربردهای محصول را افزایش دهد. به طور مثال در این ماژول به راه ارتباطی سریال UART دسترسی دارید. به کمک این رابط می‌توانید به راحتی ماژول را با توجه به کاربرد و نیازهای خود برنامه‌ریزی کنید.

مزایا و مشخصات ماژول usb host

همانطور که از نام محصول پیداست، این ماژول توانایی میزبانی از پورت USB را دارد. یعنی ماژول به تنهایی کار خاصی را در پروژه شما انجام نمی‌دهد، اما با اتصال ابزارهای مختلف به این پورت USB از مزایای بسیاری بهره‌مند خواهید شد. به طور مثال می‌توانید انواع موس و کیبورد را به پروژه خود متصل کنید و از ماژول برای اضافه کردن پورت USB به برد کمک بگیرد.

روی برد سه چراغ LED نصب شده که اطلاعات مختلفی را به کاربر نشان می‌دهد. به طور مثال چراغ سبز روی ماژول به شما نشان می‌دهد که دکمه موس کلیک شده یا حافظه جانبی به ماژول متصل شده است. چراغ قرمز نیز وظیفه دارد که وضعیت منبع تغذیه و پاور ماژول را به اطلاع کاربر برساند.

روی برد ماژول دو ردیف پین 6 تایی نصب شده که هر یک مخصوص به انجام کار خاصی هستند. ردیف پین عرضی روی برد ماژول ( GND, RTS/SDO, 5VO, RXD/SDI, TXD/SCLK, CTS/CS ) تنها راه ارتباطی برای اتصال برد به میکروکنترلرها و بردهای آردوینو هستند. پین‌هایی که موازی با طول برد ماژول طراحی شده‌اند ( MCLR, VCC, PGD, GND, PGC, NC )به شما کمک می‌کنند تا ماژول را با استفاده از پورت سریال UART و کامپیوتر برنامه ریزی کنید.

ولتاژ کاری ماژول

برای شروع کار ماژول usb host و دسترسی به سرعت 57 کیلوبیت در ثانیه، باید برد را به یک منبع تغذیه مناسب وصل کنید. برای انجام این کار می‌توانید از یک منبع تغذیه ساده DC یا باطری کمک بگیرید. فقط باید دقت داشته باشید که منبع تغذیه شما ولتاژ 5.5 ولتی داشته باشد.

خرید محصول

با خرید ماژول usb host از بای بست الکترونیک، دیگر نیازی نیست که مشکلات مراجعه حضوری به بازار را تحمل کنید. کافیست محصول را از همین صفحه به سبد استعلام اضافه کرده تا همکاران ما در کمترین زمان قیمت روز محصول را اعلام کنند. با تایید قیمت و ثبت سفارش، ماژول با شیوه‌های ارسال گوناگون به درب منزل شما خواهد رسید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021