• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی UCC3804D

آی سی UCC3804D

شماره فنی: UCC3804D

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی مدل UCC3804D

آی سی‌ها در دستگاه‌های الکترونیکی نقش‌های مختلفی بازی می‌کند. گاهی مواقع توسعه دهندگان هنگام ساخت دستگاه با مشکلاتی نظیر نوسان ولتاژ یا فرکانس برخورد می‌کنند. مشکلاتی که به عملکرد پایدار و صحیح دستگاه به شدت آسیب خواهند زد. شاید در نگاه اول رفع چنین چالش‌های بزرگی بسیار سخت و زمان‌بر به نظر برسد. اما با استفاده از یک آی سی بسیار کوچک می‌توان از سد مشکلات گفته شده عبور کرد. اگر شما هم در دستگاه خود با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنید، وقت آن رسیده تا آی سی مدل UCC3804D را در سبد خریدتان قرار دهید.

این محصول با ورود به دستگاه‌های الکترونیکی قابلیت‌های مختلفی را در اختیار توسعه دهندگان می‌گذارد. محصول یک آی سی ساده کم مصرف است که عملیات‌های گوناگون را با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌دهد. برای مثال می‌تواند ارتباط بین منابع تغذیه DC به DC را با یک فرکانس ثابت برقرار کند. همچنین قابلیت سوئیچینگ بین آن‌ها را خواهد داشت.

مزایا و مشخصات آی سی مدل UCC3804D

اولین مزیتی که با خرید این محصول به دست می‌آورید، سرعت بسیار بالای آی سی در انجام عملیات‌ها است. به لطف این ویژگی محصول آی سی هیچ تاخیری روی سرعت کلی دستگاه شما ایجاد نخواهد کرد. همچنین سرعت بالای آی سی به هیچ عنوان روی دقت کار تاثیر نخواهد داشت.

جالب است بدانید که سرعت آی سی در گیت درایور حدود 70 نانو ثانیه می‌باشد که با توجه به قیمت رقم بسیار خوبی محسوب می‌شود. همچنین تلورانس ولتاژ در خروجی‌های مختلف آی سی تنها 1.5 درصد بوده تا دیگر هیچ نگرانی بابت مشکل کاهش ولتاژ در سایر قسمت‌های برد خود نداشته باشید.

شرکت سازنده چینش‌ پین‌های آی سی را مانند سری 3442 انجام داده که بیشتر سازندگان با آن آشنا هستند. به همین دلیل آی سی مدل UCC3804D دیگر هیچ کار سختی را برای نصب روی دوش شما نمی‌گذارد. همچنین به لطف پایه‌های استاندارد می‌توانید آی سی را روی انواع مدار چاپی یا بِرد بردهای مختلف قرار دهید.

قابلیت‌های خاص محصول و شرایط کار

آی سی در خروجی‌های خود جریان تک آمپری دارد تا برای نصب محصول به قطعات مختلف محدودیت خاصی نداشته باشید. همچنین جریان در مدار داخلی هنگام شروع کار حدود 100 میکرو آمپر بوده و هنگام رسیدن به عملکرد پایدار حدود 500 میکرو آمپر می‌شود. با خواندن همین ارقام متوجه خواهید شد که با خرید آی سی به قابلیت کاربردی شروع نرم یا سافت استارت دست پیدا می‌کنید. جهت حفظ سلامت محصول هم باید به بازه دمایی مناسب آی سی یعنی بین صفر تا 70 درجه سانتیگراد توجه داشته باشید.

خرید از بای بست الکترونیک

آی سی مدل UCC3804D را از بای بست الکترونیک خریداری کنید تا درگیر مشکلات خرید حضوری نشوید. ما با روش‌های ارسال متنوع سعی می‌کنیم تا محصول در کمترین زمان ممکن به دست شما برسد. همچنین در صورت ناموجود بودن آی سی هم تیم تامین قطعات همراهتان هستند.

نظرتان را برای آی سی UCC3804D بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی UCC3804D