• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی ucc28070a

آی سی ucc28070a

شماره فنی: ucc28070a

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی مدل ucc28070a

تمامی بردهایی که در اطراف خود می‌بینید، دارای یک بازه فرکانسی مشخص هستند. توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیکی هم برای هماهنگی بین قطعات باید از یک فرکانس مشخص استفاده کنند. گاهی مواقع نیاز است تا دو قطعه با هم به صورت هماهنگ مشغول به کار شوند. اگر فرکانس دو قطعه با هم سازگار نباشد، ادامه توسعه پروژه با مشکل مواجه خواهد شد. با استفاده از یک آی سی تنظیم فرکانس اضافی، می‌توان هماهنگی را بین این قطعات ایجاد کرد. توسعه دهندگانی که قصد انجام این کار را دارند، می‌توانند از آی سی مدل ucc28070a کمک بگیرند.

این محصول با ویژگی‌های خاص تولید شده تا دیگر برای تنظیم فرکانس در دستگاه‌های الکترونیکی محدودیتی وجود نداشته باشد. همچنین با استفاده از پین‌های مختلف می‌توان سیستم‌های امنیتی آی سی را به کار بگیرید. تمامی این مزایا به آی سی کمک کرده تا برای استفاده در هر دستگاهی مناسب باشد. به همین دلیل امکان استفاده از این محصول در دستگاه‌های تهویه و هواساز، سوئیچ‌های تغذیه، منبع تغذیه‌ کامپیوتر یا سرورهای فوق العاده حساس وجود دارد.

مزایا و مشخصات آی سی مدل ucc28070a

از مزایای اصلی که با خرید این محصول به دست می‌آورید، کنترل جریان PWM است. همچنین می‌توانید جریان را طبق جریان متناوب لحظه‌ای تنظیم نمایید. با کمک این قابلیت دامنه کاربردهای محصول بیشتر شده و توسعه دهندگان می‌توانند آی سی را روی هر بردی نصب و تنظیم نمایند. محصول درون چیپ خود چند گیره یا همان گیت پیشرفته دارد که تنظیمات خاصی را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. با استفاده از گیره‌ها می‌توان میزان جریان و فرکانس لحظه‌ای آی سی را روی میزان دلخواه تنظیم کرد

شرکت سازنده آی سی به گونه‌ای محصول را طراحی کرده تا توسعه دهندگان حرفه‌ای هنگام نصب هیچ محدودیتی احساس نکنند. آی سی مدل ucc28070a دارای سیستم کنترل فرکانس پیشرفته قابل برنامه ریزی است تا بتوانید فرکانس مورد نظر را بین 10 تا 300 کیلوهرتز تنظیم نمایید. همچنین امکان استفاده از قابلیت برنامه‌ریزی سافت استارت برای بهبود عملکرد محصول را دارید.

قابلیت‌های محافظتی آی سی

روی این آی سی قابلیت برنامه‌ریزی محدودیت پیک لحظه‌ای گنجانده شده تا توسعه دهندگان بتوانند از محصول به خوبی مراقبت کنند. با استفاده از این قابلیت می‌توانید محدودیت‌های را در نظر بگیرید تا فشار اضافی به آی سی وارد نشود. همچنین در پایه منبع بایاس UVLO می‌توان از سیستم محافظتی اور ولتاژ کمک گرفت. همچنین آیسی بدون اینکه زحمتی روی دوش شما بگذارد، به تنهایی از خطر مدار باز شدن سیستم در پایه‌های VSENCE و VINAC جلوگیری می‌کند. جهت راه انداری محصول هم به یک منبع تغذیه حداقل 20 ولتی نیاز دارید.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

بای بست الکترونیک آی سی مدل ucc28070a را در کمترین زمان ممکن به درب منزل شما می‌رساند. ما در سایت خود روش‌های مختلفی برای ارسال بسته‌ها استفاده می‌کنیم تا مشتریان زمان زیادی برای دریافت سفارش خود صبر نکنند. با بای بست الکترونیک تجربه یک خرید آنلاین خوب را داشته باشید.

نظرتان را برای آی سی ucc28070a بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی ucc28070a