شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول سنسور لمسی کی پد TTP229
ماژول سنسور لمسی کی پد TTP229

ماژول سنسور لمسی کی پد TTP229

5.0 (5) 0

شرح محصول ماژول سنسور لمسی کی پد TTP229

اگر قصد خرید یک صفحه کلید برای پروژه خود را دارید، ماژول سنسور لمسی کی پد TTP229 گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. با استفاده از این ماژول می‌توانید یک کی پد لمسیی خازنی را در پروژه خود داشته باشید. کلیدها در تمامی پروژه‌های الکترونیکی حضور دارند و نقش بسیار بزرگی را بازی می‌کنند. اگر درحال توسعه پروژه‌های اینترنت اشیا هستید، این ماژول می‌تواند به حرفه‌ای دیده شدن پروژه شما کمک کند؛ زیرا دیگر دکمه‌های فیزیکی قدیمی در پروژه شما حضور نخواهد داشت.

این محصول در دسته کی پدهای 4X4 قرار می‌گیرد، یعنی مجموعا به 16 کلید لمسی خازنی دسترسی دارید. به دو صورت می‌توانید از کلیدهای روی ماژول استفاده کنید. در حالت اول 8 کلید به صورت 8 کاناله مستقیم مورد استفاده قرار می‌گیرد و در حالت دوم 16 کلید را همزمان در اختیار دارید. سازنده ماژول روی پین‌های برد جامپرهای نر قرار داده تا برای استفاده از پین‌ها نیاز به لحیم کاری وجود نداشته باشد. کافیست از سیم‌های کراس مادگی کمک بگیرید تا برد کی پد را به بردهای دیگر متصل کنید.

مزایا و مشخصات ماژول سنسور لمسی کی پد TTP229

قبل استفاده از ماژول باید برنامه‌ریزی صحیح روی عملکرد کلیدها داشته باشید. کافیست از یک رابط I2C برای اتصال برد ماژول به کامپیوتر کمک بگیرید. اگر در پروژه خود از بردهای آردوینو یا میکروکنترلرها استفاده می‌کنید، این محصول را از دست ندهید. این ماژول می‌تواند به بردهای مختلف متصل شده و نقش یک کلید لمسی را برای آن‌ها بازی کند.

از آنجایی که سنسور لمسی در این ماژول از نوع خازنی است و از دی الکتریک نارسانا ساخته شده‌اند، دقت کار کلیدها بالا بوده و به سرعت واکنش نشان می‌دهد. نرخ تشخیص لمس ماژول در حالت عادی 8 هرتز است که این مقدار در حالت استندبای به 64 هرتز افزایش پیدا می‌کند. از دیگر مزایای سنسورهای خازنی ماژول سنسور لمسی کی پد TTP229 می‌توان قابلیت قرار دادن برد در زیر بدنه دستگاه را نام برد. با استفاده از این قابلیت می‌توانید ماژول را زیر متریال‌های مختلف مخفی کنید تا پروژه شما ظاهر جذاب‌تری داشته باشد.

ولتاژ کار ماژول

برای شروع کار و استفاده از کلیدهای ماژول نیاز به منبع تغذیه قدرتمندی ندارید؛ زیرا این محصول با یک ولتاژ 2.4 تا 5.5 ولتی می‌تواند کار خود را آغاز کند. همچنین روی برد ماژول یک رگلاتور داخلی قرار دارد که ولتاژ برد را روی مقدار مناسب قرار می‌دهد، به همین دلیل برد کمتر دچار افت ولتاژ یا خرابی می‌شود

خرید ماژول لمسی از بای بست الکترونیک

ماژول سنسور لمسی کی پد TTP229 جایگزین خوبی برای کی پدهای قدیمی است. اگر قصد خرید این محصول از بای بست الکترونیک را دارید، همین الان سفارش خود را ثبت کنید. همکاران ما در بخش ارسال در کمترین زمان ممکن ماژول را به دست شما می‌رسانند. اگر محصول در سایت موجود نیست، با قسمت تامین قطعات بای بست الکترونیک تماس بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021