شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول سنسور لمسی کی پد TTP224
ماژول سنسور لمسی کی پد TTP224

ماژول سنسور لمسی کی پد TTP224

5.0 (4) 0

شرح محصول ماژول سنسور لمسی کی پد TTP224

کلیدها جزو پرکاربردترین قطعاتی هستن که در هر وسیله‌ای حضور دارند. با خرید ماژول سنسور لمسی کی پد TTP224 می‌توانید از جدیدترین کلیدهای موجود در پروژه خود استفاده کنید. اگر کلیدهای مکانیکی قدیمی همچنان در پروژه‌های شما حضور دارند، بهتر است که نسل جدید کلیدها را به پروژه خود بیاورید. با خرید ماژول کی پد لمی می‌توانید به سادگی این کار را انجام دهید.

این محصول از سایت بای بست الکترونیک در دسته ماژول‌های چهار کانال قرار می‌گیرد و کاربردهای بسیار متنوعی دارد. کلیدها در این ماژول به صورت لمسی خازنی بوده و با فشرده شدن واکنش نشان می‌دهند. به همین ماژول را می‌توانید در هر جایی که دوست دارید نصب کنید و عملیانت خاصی را برای هر کلید در نظر بگیرید. اگر در پروژه خود با کمبود فضا مواجه هستید، نیازی نیست که نگران باشید؛ زیرا برد ماژول ابعاد کوچکی داشته و به راحتی در کنار برد مورد نظر شما قرار می‌گیرد.

مشخصات و مزایای ماژول سنسور لمسی کی پد TTP224

یکی از مزایای ماژول کی پد 4 کانال نسبت ماژول‌های تک کاناله است که می‌توانید از شرط if در کد خود استفاده کنید. سازنده ماژول امکان اتصال برد به کامپیوترهای شخصی با رابط I2C را فراهم کرده تا انجام این کار برای کاربر ساده‌تر شود. روی برد پین‌های جامپر از نوع نر حضور دارند تا برای اتصال به پین‌ها نیاز به لحیم کاری نداشته باشید. با اتصال سیم‌های کراس به پین‌ها می‌توان برد را به انواع میکروکنترلرها یا بردهای آردوینو متصل کرد.

روی برد ماژول از LED برای نشان دادن فشرده شدن کلیدها استفاده شده است. همچنین برد از سیستم SMD برای نشان وضعیت کلیدها استفاده می‌کند. از دیگر مزایای محصول این است که عملیات کالیبره شدن توسط خود برد به صورت خودکار و فقط در نیم ثانیه انجام می‌شود. همچنین کلیدهای ماژول سنسور لمسی کی پد TTP224 به دو صورت لحظه‌ای و فشاری قابل استفاده هستند.

ولتاژ کاری ماژول

اگر قصد ساخت یک ریموت کنترل دارید، با استفاده از این ماژول و بردهای آردوینو می‌توانید یک ریموت ساده بسازید. از آنجایی که ماژول مصرف برق پایینی دارد، عمر باطری ریموت شما افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد. اتصال ماژول به منبع تغذیه کار چندان مشکلی نیست؛ زیرا پین‌های VCC و GND روی برد مشخص شده و یک سیم کراس ساده در دسترس هستند. ماژول برای شروع کار خود به یک منبع تغذیه DC 2 تا 5.5 ولتی نیاز دارد.

خرید از بای بست الکترونیک

با خرید این محصول از بای بست الکترونیک از مزایای خاصی بهره‌مند خواهید شد. سایت بای بست الکترونیک انواع روش‌های پرداخت و ارسال را برای مشتریان خود قرار داده است. کافیست نوع پرداخت و روش ارسال کالا را انتخاب کنید تا مراحل خرید کالا با توجه به سلیقه شما انجام شود. اگر ماژول سنسور لمسی کی پد TTP224 در سایت موجود نبود، درخواست خرید این ماژول را قسمت تامین قطعات ارسال کنید تا ماژول برای شما موجود شود.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021