شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول سنسور لمسی TOUCH PAD
ماژول سنسور لمسی TOUCH PAD

ماژول سنسور لمسی TOUCH PAD

5.0 (12) 0

شرح محصول ماژول سنسور لمسی TOUCH PAD

در دنیای امروز کلیدهای مکانیکی منسوخ شده هستند، به همین دلیل کلیدهای لمسی جای این دکمه‌های قدیمی را گرفته‌اند. اگر شما هنوز هم از کلیدهای معمولی در پروژه خود استفاده می‌کنید، باید تکنولوژی روز را به پروژه خود بیاورید. برای انجام این کار می‌توانید از ماژول سنسور لمسی TOUCH PAD کمک بگیرید. این ماژول می‌تواند به شما کمک کند تا به ساده‌ترین شکل ممکن یک تاچ پد خازنی با دقت بالا را در اختیار داشته باشید.

این محصول مبتنی بر سیستم لمس خازنی ساخته شده است، یعنی پد لمسی از نوع فشاری بوده و با نیروی انگشتان کاربر واکنش نشان می‌دهد. به همین دلیل دیگر نیازی به حرارت انگشتان دست برای کار ماژول وجود ندارد. استفاده از این تکنولوژی باعث شده تا بتوانید ماژول را زیر صفحات غیر فلزی قرار دهید. اگر قاب برد پروژه شما از جنس اکلریک یا پلاستیک است، ماژول زیر قاب قرار گرفته تا دیگر اختلالی روی ظاهر پروژه شما ایجاد نکند

مشخصات و مزایای ماژول سنسور لمسی TOUCH PAD

سازنده ماژول روی محصول خود چهار جای پیچ قرار داده تا کاربر بتواند ماژول را در جای مناسب خود نصب کند. روی برد اصلی ماژول یک دایره کوچک قرار دارد که محدوده لمس تاچ پد را تشکیل می‌دهد. با حرکت دادن انگشت دست روی این قسمت ماژول می‌تواند فرمان‌های مختلفی را به برد دیگر ارسال کند.

این ماژول را می‌توانید به میکروکنترلرها یا بردهای آردوینو متصل کنید. انجام این کار نیاز به دانش فنی بالایی ندارد؛ زیرا پین‌ها از نوع جامپر نر بوده و با سیم کراس مادگی همخوانی دارند. به همین دلیل برای اتصال ماژول به لحیم کاری نیست و نام پین‌ها روی برد چاپ شده تا کاربر به سادگی بتواند پین مورد نظر خود را پیدا کند.

از مزایای دیگر سنسور می‌توان قابلیت تغییر حالت کار را نام برد. زمانی که انگشت خود را روی سنسور لمس خازنی قرار می‌دهید، ماژول به صورت نرمال کار خود را انجام می‌دهد. پس از برداشتن انگشت و در صورتی که سنسور دوباره لمس نشود، سنسور به حالت کم مصرف یا power saving می‌رود. این قابلیت به مصرف کمتر برق توسط ماژول کمک می‌کند و به همین دلیل ماژول به یک گزینه ایده‌آل برای ساخت ریموت‌های کنترل از راه دور تبدیل شده است.

اتصال منبع تغذیه به ماژول

این ماژول در دسته بردهای کم مصرف قرار می‌گیرد و می‌تواند با یک منبع تغذیه 2 تا 5.5 ولتی کار خود را آغاز کند. روی برد ماژول یک LED قرار گرفته که به نور سبز خود وضعیت اتصال برد به منبع تغذیه را به کاربر نشان می‌دهد.

خرید محصول

با خرید سنسور لمسی TOUCH PAD آخرین تکنولوژی کلیدها را به پروژه خود اضافه می‌کنید. اگر مشتاق انجام این کار هستید، از همین صفحه ماژول را به سبد خرید اضافه کنید. پس از تایید سفارش و پرداخت مبلغ، کافیست مننتظر باشید تا مامورین ارسال بای بست الکترونیک ماژول را به درب منزل شما بیاورند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021