• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

فرستنده-گیرنده TSB41AB1PHP

فرستنده-گیرنده TSB41AB1PHP

شماره فنی: TSB41AB1PHP

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

آی سی فرستنده گیرنده TSB41AB1PHP

TSB41AB1 توابع فرستنده و گیرنده دیجیتال و آنالوگ مورد نیاز برای پیاده سازی درگاه یک پورت یک شبکه IEEE 1394 مبتنی بر کابل. درگاه کابل دارای یک فرستنده و گیرنده خط دیفرانسیل را در اختیار شما قرار می دهد. گیرنده شامل مداراتی برای نظارت بر شرایط خط در صورت نیاز برای تعیین وضعیت اتصال ، برای مقداردهی اولیه است و داوری و برای دریافت و ارسال بسته می باشد.

TSB41AB1 فقط به یک کریستال خارجی با فرکانس 24.576 مگاهرتز به عنوان مرجع نیاز دارد. ممکن است یک ساعت خارجی به جای کریستال استفاده شود. یک اسیلاتور داخلی یک حلقه قفل شده فاز داخلی (PLL) را هدایت می کند که باعث تولید حلقه می شود سیگنال مرجع 393.216 مگاهرتز مورد نیاز است.

این سیگنال مرجع برای تهیه سیگنالهای ساعت به طور داخلی تقسیم می شودبرای کنترل انتقال استروب رمزگذاری شده خروجی و اطلاعات داده استفاده می شود. سیگنال ساعت 49.152 مگاهرتز،برای همگام سازی دو تراشه به LLC مرتبط ارائه می شود و برای همگام سازی مجدد تراشه استفاده می شود.داده های دریافتی عملکرد خاموش کردن (PD) ، هنگامی که با بالا بردن ترمینال PD فعال شود ، بهره برداری را از PLL متوقف می کند.

TSB41AB1 از یک مانع انزوا اختیاری بین خود و LLC پشتیبانی می کند. وقتی پایانه ورودی ISO زیاد گره خورده است ، خروجی های رابط LLC رفتار عادی دارند. وقتی گره پایانه ISO کم شد ، دیفرانسیل داخلی ایجاد می شود.استدلال فعال این است که خروجی ها به گونه ای هدایت می شوند که می توانند از طریق یک خازن یا ترانسفورماتور جفت شوند.

TSB41AB1 ولتاژ مقاومت ظاهری 1.86 ولت را در ترمینال TPBIAS برای خاتمه پورت فراهم می کند. این ولتاژ ، هنگامی که توسط یک گیرنده از راه دور از طریق کابل مشاهده می شود ، نشان دهنده وجود یک اتصال فعال است.

آی سی فرستنده گیرنده TSB41AB1PHP، دارای 2 گیرنده و محدوده ولتاژ 3 تا 3.6 ولت و بازه دمای کار 0 تا 70 درجه سلسیوس، نیمه دوبلکس و نصب سطحی می باشد.

درایورهای خطی در TSB41AB1 در حالت جریان با مقاومت بالا کار می کنند و برای کار با آنها طراحی شده اند. وقتی منبع تغذیه TSB41AB1 هنگام اتصال کابلهای جفت پیچ خورده خاموش باشد ، TSB41AB1مدار فرستنده و گیرنده مقاومت بالایی را به کابل نشان می دهد و ولتاژ TPBIAS را بارگیری نمی کند. در انتهای دیگر کابل. مدارهای ایمن در برابر خرابی هر مسیر نشتی از پورت به سمت برق دستگاه را مسدود می کند.

نظرتان را برای فرستنده-گیرنده TSB41AB1PHP بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه فرستنده-گیرنده TSB41AB1PHP