• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی مبدل AC به tny286dg DC

آی سی مبدل AC به tny286dg DC

شماره فنی: tny286dg

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی‌سی مبدل AC به tny286dg DC

سیگنال‌های مختلفی در دنیا الکترونیک وظیفه ایجاد ارتباط بین قطعات مختلف را دارند. سیگنال‌های دیجیتال و آنالوگ معمولا برای اتصال قطعات به هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. گاهی مواقع دو قطعه یا برد باید با هم ارتباط داشته باشند، اما سیگنال‌های آن‌های با یکدگیر منطبق نیست. با استفاده از مبدل‌ها می‌توان این کار را به راحتی انجام داد. آی‌سی مبدل AC به tny286dg DC محصولی است که به شما کمک می‌کند تا دیگر برای توسعه دستگاه خود محدودیتی نداشته باشید.

این آی سی یک مدار مجتمع با محدوده ولتاژ ورودی 725 ولتی می‌باشد که می‌تواند قابلیت‌های زیادی در اختیار شما قرار دهد. به لطف رنج ولتاژی که آی سی مبدل تاینی پشتیبانی می‌کند، دیگر برای نصب آن در دستگاه‌های مختلف محدودیتی نخواهید داشت. همچنین آی سی سازگاری کامل با میکروکنترلرهای ATmega را دارد که به تنهایی امتیازی بزرگ برای توسعه دهندگان دستگاه‌های ماژولار محسوب می‌شود.

مزایا و مشخصات آی‌سی مبدل AC به tny286dg DC

یکی از بزرگترین مزایای محصول این است که با توجه به قیمت قابلیت‌های بسیار زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد. آی سی مبدل تاینی به سیستم کنترل مقاومت ایجاد شده تا با ورود به دستگاه شما باعث به هم خوردن پارامترهای مختلف نشود. به کمک این سیستم دیگر از مشکلاتی مانند افت ولتاژ یا افزایش غیر عادی مقاومت در هنگام کار دستگاه در امان خواهید ماند.

خاموش و روشن شدن آی سی مبدل در مدار شما بدون محدودیت‌های مربوط به حلقه یا لوپ کار دستگاه انجام می‌شود. همچنین آی سی به گونه‌ای طراحی شده تا بتوانید حد مجاز جریان را با توجه به خازن روی برد تنظیم نمایید. این ویژگی به توسعه دهندگان مبتدی کمک می‌کند تا کالیبراسیون بین قطعات مختلف دستگاه را با دردسر کمتری به پایان برسانند. آی‌سی مبدل AC به tny286dg DC از 7 پین تشکیل شده و به راحتی روی برد بردها یا مدارهای چاپی قرار می‌گیرد.

سیستم‌های ایمنی و محافظت از محصول

آی سی تاینی به سیستم حفاظتی مجهز شده تا از قطعه در برابر عوامل مختلف محافظت نماید. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های محافظتی این محصول مربوط به سیستم کنترل حرارت است. این سیستم در صورتی که دمای آی سی از حد مشخصی بالاتر رود، سریع دستور توقف کار را می‌دهد. همچنین برای راه اندازی مجدد باید آی سی به صورت دستی ریست شود.

از دیگر قابلیت‌های محصول می‌توان به کنترل خودکار ولتاژ خروجی اشاره کرد. با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی نیست که نگران افزایش غیر مجاز ولتاژ در سیستم شوید؛ زیرا Zener آپشنال درون آی سی جلوی این اتفاق را می‌گیرد. همچنین آی سی مبدل آنالوگ به دیجیتال تاینی محافظ اتصال کوتاه دارد.

خرید آنلاین انواع آی سی مبدل

برای خرید راحت و بی‌دردسر آی‌سی مبدل AC به tny286dg DC از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. با انجام این کار بدون اینکه از منزل خارج شوید، بای بست الکترونیک با روش‌های ارسال متنوع محصول را به دستتان می‌رساند.

نظرتان را برای آی سی مبدل AC به tny286dg DC بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی مبدل AC به tny286dg DC