شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی TLV62130RGTT(VUBI-TI)
آی سی TLV62130RGTT(VUBI-TI)

آی سی TLV62130RGTT(VUBI-TI)

5.0 (5) 0
  • شماره فنی قطعه:TLV62130RGTT
  • دسته بندی:آی سی

آی سی کانورتر مدل TLV62130RGTT

بدون شک طراحی یک مدار کوچک بدون استفاده از آی سی‌ها امکان پذیر نیست. در واقع طراحان الکترونیک با استفاده از آی سی‌های مختلف می‌توانند ابعاد دستگاه را به کمترین حد ممکن برساند. برای مثال این افراد از آی سی‌های کانورتر برای تبدیل ولتاژ استفاده می‌کنند تا برق قیمت‌های مختلف سیستم به خوبی تامین شود. با انجام این کار هم دیگر نیازی نیست که برای هر قیمت منبع تغذیه جداگانه‌ای استفاده شود. آی سی کانورتر مدل TLV62130RGTT محصولی است که به شما کمک می‌کند تا به این هدف برسید و دستگاه با ابعاد مناسب توسعه دهید.

محصول توسط شرکت مشهور تگزاس اینسترومنتز (Texas Instruments) تولید شده و دنیایی از قابلیت‌ها را در اختیار مصرف کننده می‌گذارد. همچنین قطعه از نظر کیفیت ساخت در جایگاه خوبی قرار دارد و عملکرد خوبی را از خود نشان می‌دهد. شرکت تگزاس اینستورمنتز نیز برای کنترل ولتاژ آی سی از توپولوژی انحصاری DCS استفاده کرده که راندمان کاری قطعه را به بیشترین میزان ممکن می‌رساند.

مزایا و مشخصات فنی آی سی کانورتر مدل TLV62130RGTT

اولین مزیتی که با خرید محصول به سرعت حس می‌کنید، ابعاد بسیار کوچک آی سی است. این محصول برای کنترل و تبدیل سیگنال در سیستم شما به فضای زیادی نیاز ندارد. همچنین اگر قطعه به درستی روی برد نصب شود، تغییر چندانی روی ضخامت آن ایجاد نخواهد کرد. توجه داشته باشید که قطعه از شیوه نصب سطحی یا SMD استفاده می‌کند و فقط روی بردهای PCB لحیم کاری می‌شود.
اما قابلیت‌های حفاظتی که روی محصول وجود دارد، مزایای بیشتری را با خود به همراه دارند. سیستم حفاظتی اتصال کوتاه که با یک مدار داخلی پیاده سازی شده است، جلوی آسیب دیدن قطعه را به خاطر این اتفاق می‌گیرد. به همین دلیل دیگر نیازی نیست که نگرانی سوختن آی سی کانورتر مدل TLV62130RGTT به دلیل اتصالی پایه‌ها باشید.

پارامترهای ورود و خروجی

مصرف کننده برای راه اندازی قطعه می‌تواند از ولتاژ تا 3 تا 17 ولت استفاده کند. همچنین آی سی در خروجی جریان 0.9 تا 5.5 ولت با جریان ثابت 3 آمپر را در اختیار مصرف کننده می‌گذارد. ناگفته نماند که ولتاژ خروجی قابل برنامه‌ریزی است و می‌تواند با توجه به نیاز کاربر تغییر کند.

شرایط کاری و قابلیت‌های مهم هنگام کار

اگر آی سی در شرایط استاندارد مورد استفاده قرار بگیرد، با جریان ناچیز 19 میکرو آمپر کار می‌کند. همچنین در تمام مدت کار دستگاه آی سی در مدار مشغول به کار بوده و تبدیل سیگنال‌ها را انجام می‌دهد. در صورت نیاز مصرف کننده می‌توانند قطعه را برای شروع نرم نیز برنامه‌ریزی کند تا سایر قطعات آسیب نبینند. هنگام گرم شدن بیش از حد برد نیز قطعه به طور اضطراری خاموش می‌شود.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

آی سی کانورتر مدل TLV62130RGTT را از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید تا به تجربه یک خرید آنلاین لذتبخش برسید. با استفاده از سایت ما می‌توانید تمامی مراحل خرید مانند نحوه ارسال یا پرداخت را انتخاب کنید. در نهایت نیز قطعه را در کمترین زمان با ضمانت سلامت تحویل می‌گیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021