شماره تماس فروشگاه

021-44292020
اپتوکوپلر درایو TLP521-4
اپتوکوپلر درایو TLP521-4

اپتوکوپلر درایو TLP521-4

5.0 (11) 0
  • شماره فنی قطعه:TLP521-4
  • برند:China Market
  • دسته بندی:اپتوکوپلر

شرح محصول اپتوکوپلر درایو

اپتوکوپلر درایو یک قطعه الکترونیکی است که شامل دو بخش اصلی تولید کننده نور LED و قطعه حساس به نور می‌شود. توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیکی با استفاده از این قطعه می‌توانند به امتیازهایی مانند جدا کردن سیگنال‌ها و سوئیچینگ در ورودی‌ و خروجی‌های مختلف برسند. اگر شما هم به چنین قابلیت‌هایی در طراحی پروژه الکترونیکی خود نیاز دارید، می‌توانید این محصول را که یک اپتوکوپلر با کیفیت است را خریداری کنید. شرکت سازنده نیز تمامی امکانات را برای شما در نظر گرفته تا هنگام کار به مشکل بر نخورید.

شرکت توشیبا که یکی از بزرگان حوزه الکترونیک در دنیا محسوب می‌شود، این محصول را تولید کرده است. به همین دلیل محصول کاملا از نظر استانداردهای الکترونیکی تضمین شده و بدون هیچ مشکلی می‌تواند در دستگاه‌های مختلف کار کند. همچنین محصول جزو اپتوکوپلرهای چهار کانال فتوترانزیستور ( دارای سنسور مادون قرمز گالیوم آرسانید ) محسوب می‌شود. یعنی ال ای دی و سنسورهای حساس به نور آن توانایی کار در چهار مسیر مختلف را دارند.

مزایا و مشخصات اپتوکوپلر درایو برند توشیبا

برند توشیبا تمام تلاش خود را کرده تا یک محصول کاملا کاربردی را به دست طراحان بردهای الکترونیکی برساند. اول از همه 16 ورودی خروجی را با پایه‌های استاندارد تولید کرده تا به راحتی بتوانید قطعه را روی بِرِد بٌرد یا مدارهای چاپی سوار کنید. همچنین در دیتاشیتی که شرکت توشیبا برای این محصول طراحی کرده می‌توانید شماره پین‌ها و کاربردشان را مشاهده نمایید.

ال ای دی استفاده شده در داخل اپتوکوپلر در دمای 25 درجه سانتیگراد با جریان تلف شده حدود 0.5 میلی آمپر کار می‌کند. جریان اپتوکوپلر در حالت عادی 50 آمپر بوده و ولتاژ بازگشتی 5 ولتی دارد. اپتوکوپلر درایو توشیبا دارای ولتاژ کالکتور به امیتر و امیتر به کالکتر به ترتیب 55 و 7 ولتی است. همچنین توان کلی مجموعه قطعات استفاده شده در داخل قطعه حدود 150 میلی وات است.

شرایط کاری قطعه

برای اینکه قطعه عملکرد کاملا خوبی را از خود نشان دهد، باید در شرایط مناسبی کار کند. همچنین هنگام نصب نیز باید دقت کنید که هویه به پایه‌های آسیبی وارد نکند. اتصال کوتاه نیز به راحتی در عملکرد امیتر و کالکتور اختلال ایجاد می‌کند. توجه داشته باشید که دمای مناسب برای کار قطعه بین منفی 55 درجه تا مثبت 100 درجه سانتیگراد است.

کاربردها و قابلیت‌های محصول

به لطف قابلیت‌های زیادی که شرکت توشیبا در این قطعه کوچک گنجانده، به راحتی می‌توانید به تمامی کاربردهای اپتوکوپلر برسید. برای مثال با کمک قطعه امکان سوئیچینگ بین ورودی خروجی‌های میکروکنترلرها را خواهید داشت. همچنین این قطعه کاربردهای دیگری دارد که عبارتند از:

  • •کنترل و تشخیص نوع ولتاژ در مدارهای برق مستقیم و متناوب
  • •ساخت و طراحی اینترفیس‌های کامپیوتری
  • •ایزولاسیون سیگنال
  • •رفع حلقه جریان منبع تغذیه با قابلیت رگولاسیون

خرید از بای بست الکترونیک

برای خرید اپتوکوپلر درایو برند توشیبا می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. همچنین در صورتی که نیاز به این قطعه با تعداد بالا را دارید، تیم تامین قطعات سایت در خدمت شما هستند. برای پرداخت مبلغ سفارش هم می‌توانید از روش دلخواه خود استفاده کنید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021