شماره تماس فروشگاه

021-44292020
اپتوکوپلر TLP350
اپتوکوپلر TLP350

اپتوکوپلر TLP350

5.0 (12) 0
  • شماره فنی قطعه:TLP350
  • برند:China Market
  • دسته بندی:اپتوکوپلر

شرح محصول اپتوکوپلر TLP350

توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیکی برای طراحی برد از قطعات بسیار مهمی کمک می‌گیرند. قطعاتی که به طراحان کمک می‌کنند تا کنترل بهتری روی کنترل سیگنال‌ها داشته باشند یا روی ورودی و خروجی‌ها سیگنال سوئیچ نمایند. اپتوکوپلر یکی از قطعاتی است که برای چنین مواردی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین می‌تواند برای ساخت لوازم دیگری مانند اینترفیس‌های کامپیوتری و حتی کنترلرهای ولتاژ مدارهای مستقیم و متناوب کاربرد داشته باشد. اگر شما هم به چنین مواردی در پروژه خود بر خورده‌اید، اپتوکوپلر TLP350 برند توشیبا محصول مناسبی برای شماست.

این اپتوکوپلر که از نوع فتو ترانزیستوری است، توسط برند توشیبا طراحی شده و یکی از محصولات با کیفیت بازار محسوب می‌شود. برند توشیبا عملکرد محافظ داخل چیپ تضمین کرده و قابلیت‌های زیادی را درون محصول گنجانده است. همچنین در اپتوکوپلر ساخت توشیبا 8 ورودی و خروجی ماسفت وجود دارند که با پین‌ها به راحتی روی بِرِد بُرد یا مدارهای PCB قرار می‌گیرند. یعنی عملا برای لحیم کاری و نصب قطعه در دستگاه دیگر مسیر سختی پیش روی خود نخواهید داشت.

مزایا و مشخصات فنی اپتوکوپلر TLP350

اولین مزیتی که در این محصول به شدت برای مصرف کنندگان مفید است، به بافر ورودی و خروجی‌ها مربوط می‌شود. استفاده از بافرهای منطقی در کلیه خروجی راه نصب و شروع کار محصول را بسیار ساده‌تر خواهد کرد. البته توجه داشته باشید که محصول یک اپتوکوپلر تک کانال می‌باشد، یعنی در قطعه تنها یک LED و قطعه حساس به نور وجود دارد.

ال ای دی استفاده شده در محصول از نوع گالیومی است که دقت بسیار بالایی دارد و میزان نور آن در سنسور با یک تراشه مرکزی محاسبه می‌شود. به دلیل سرعت بالای تراشه IC موجود، محصول سرعت عملکرد مطلوبی داشته و اختلال زیادی در دستگاه الکترونیکی شما ایجاد نمی‌کند. همچنین با استفاده از اپتوکوپلر TLP350 امکان درایو کردن دوازده ماسفت با ظرفیت‌های گوناگون را دارید. البته برای انجام این کار باید به ظرفیت ماژول‌ها دقت کافی داشته باشید.

پارامترهای عملکرد استاندارد محصول

اپتوکوپلر برند توشیبا در خروجی‌های خود دارای نوسان ولتاژ 2.5 آمپری است. همچنین جریان داخلی پیک در هنگام کار نیز حدود 2 میلی آمپر می‌باشد. برای راه اندازی محصول به یک منبع تغذیه با ولتاژ 15 تا 30 ولت نیاز دارید که نباید تلرانس بالای 5 میلی آمپری داشته باشد. همچنین دمای کار استاندارد اپتوکوپلر منفی 40 تا مثبت 100 درجه تعیین شده و زمان تاخیر اجرای دستورات هم هنگام کار حدود 500 نانو ثانیه در بدترین حالت می‌شود. فرکانس کاری نیز حدود 50 کیلوهرتز بوده تا دیگر عملا حضور قطعه در دستگاه شما تاخیری ایجاد نکند.

خرید از سایت بای بست الکترونیک

اپتوکوپلر TLP350 برند توشیبا را می‌توانید هم اکنون از سایت بای بست الکترونیک به صورت اصلی خریداری کنید. همچنین می‌توانید تمامی مراحل ثبت سفارش را با توجه به سلیقه خود انجام دهید تا یک تجربه خرید آنلاین بی عیب و نقص داشته باشید. در صورت ناموجود بودن محصول هم می‌توانید درخواست سفارش خود را به تیم تامین قطعات سایت اعلام نمایید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021