• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی آمپلی فایر TLE2021

آی سی آمپلی فایر TLE2021

شماره فنی: TLE2021

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی آمپلی فایر مدل TLE2021

آی سی‌های آمپلی فایر یک قطعه کمکی در دستگاه‌های الکترونیکی هستند که می‌توانند برخی از کمبودهای موجود در سیستم را از بین ببرند. همچنین این نوع آی سی‌های دارای کاربردهای بسیار متنوعی بوده و در دستگاه‌های مختلفی مانند سیستم‌های پخش صوت یا مدارهای تغذیه مورد استفاده قرار می‌گیرند اگر شما هم به دنبال خرید چنین قطعه‌ای هستید، می‌توانید از آی سی آمپلی فایر مدل TLE2021 و مزایای منحصر به فرد آن کمک بگیرید.

این محصول یک آی سی آمپلی فایر عملیاتی است که با توجه به تشخیص توسعه دهنده می‌تواند در مکان‌های مختلفی نصب شود. شرکت سازنده نیز تمام قابلیت‌های ضروری را در محصول گنجانده تا آی سی بتواند تمامی نیازهای خریداران را پاسخ دهد. همچنین آی سی از نظر مشخصات فنی نیز در جایگاه مناسبی قرار دارد و قیمت پایین هم ارزش خرید آن را افزایش می‌دهد.

مزایا و مشخصات فنی آی سی آمپلی فایر مدل TLE2021

شرکت سازنده سعی کرده تا آی سی را مطابق با مصارف حرفه‌ای بسازد. به همین دلیل روی اطراف آی سی دیگر پایه‌های ساده که با بِرد بٌردها نیز هماهنگ هستند را نمی‌بینیم. همچنین توسعه دهندگان باید دقت کنند که شیوه نصب آی سی از نوع SMD بوده و باید لحیم کاری بسیار دقیقی روی پایه‌های پیاده شود. البته این مدل نصب در نهایت باعث خشنودی مصرف کننده خواهد شد؛ زیرا آی سی با کمترین ارتفاع ممکن روی بردهای چاپی قرار گرفته و دیگر فضای زیادی را برای نصب نیاز نخواهد داشت.

یکی دیگر از مزایای محصول که روی کارایی تاثیر زیادی می‌گذارد، پهنای باند 2 مگاهرتزی است که توسط گین به طور واحدی تغییر می‌کند. توسعه دهندگان نیز می‌توانند آی سی آمپلی فایر مدل TLE2021 را روی حلقه باز با گین بالا  استفاده کنند که میزان پالس قطعه را به 136 دسیبل می‌رساند. البته که میزان نرخ پالس با توجه به منبع تغذیه تغییر خواهد کرد.

توسعه دهندگان برای راه اندازی این آی سی آمپلی فایر نیاز به یک منبع تغذیه 5 یا 15 ولتی دارند که بر اساس نوع تغذیه قطعه باید انتخاب شوند. شرکت سازنده نیز محصول را به یک سیستم محافظتی مجهز کرده تا در صورت اتصال اشتباه ورودی فاز آی سی آسیب نبیند. همچنین به دلیل کیفیت ساخت بالا قطعه نویز بسیار کمی در قسمت تغذیه دارد که میزان آن حداکثر 19 نانو ولت در جذر فرکانس خواهد بود. برای دسترسی به این پارامترها نیز باید قطعه در دمای 0 تا 70 درجه سانتیگراد کار کند.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

آی سی آمپلی فایر مدل TLE2021 را می‌توانید همین الان از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن درب منزلتان تحویل بگیرید. همچنین به هیچ عنوان نگران سلامت قطعه نباشید؛ زیرا محصول با ضمانت عملکرد صحیح به دست شما خواهد رسید. هر کجای ایران که ساکن هستید، بای بست الکترونیک این محصول را به دستتان می‌رساند.

نظرتان را برای آی سی آمپلی فایر TLE2021 بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی آمپلی فایر TLE2021