• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آمپلی فایر-آپ امپ TL061CDR

آمپلی فایر-آپ امپ TL061CDR

شماره فنی: TL061CDR

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

آمپلی فایر-آپ امپ TL061CDR

در دنیای الکترونیک از قطعات زیادی برای ساخت یک دستگاه استفاده می‌شود. بدون شک یکی از مهم‌ترین قطعات موجود در بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی آی سی آپ آمپ ( Op Amp ) است که برای تقویت سیگنال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین افرادی که در طراحی بردهای الکترونیکی حرفه‌ای هستند، با استفاده از این قطعه می‌توانند دستگاه خود را به قابلیت‌های جذابی مجهز کنند. اگر شما هم به چنین قطعه‌‌ای نیاز دارید، آی سی آمپلی فایر مدل TL061CDR را لیست خریدتان قرار دهید.

این قطعه در سری‌های مختلفی عرضه شده که هر یک برای مصارف خاصی مناسب هستند. اما این محصول به صورت تخصصی برای دستگاه‌های برق ضعیف بوده و نباید انتظار عملکرد قدرتمندی را از آن داشته باشید. البته شرکت سازنده تمام تلاش خود را کرده تا مصرف کنندگان محصول به هر آنچه که نیاز دارند به راحتی دسترسی داشته باشند.

مزایا و مشخصات آمپلی فایر مدل TL061CDR

اولین موردی که در محصول می‌تواند مزیت بزرگی محسوب شود، مصرف کم برق آن است. این آی سی آمپلی فایر برای راه اندازی و تقویت سیگنال‌ها نیاز به منبع تغذیه قدرتمندی ندارد. همچنین اختلاف پتانسیل درون آی سی هنگام کار چندان زیاد نیست و قطعه عملکرد نسبتا پایداری از خود نشان می‌دهد. به دلیل وجود این دو قابلیت مهم درون محصول، دیگر آی سی با ورود به بردهای الکترونیکی نویز یا مشکلاتی مانند افت ولتاژ را ایجاد نخواهد کرد. به همین دلیل توسعه دهندگان به راحتی می‌توانند به محصول اعتماد کنند نگران مشکلات این چنینی نباشند. سایر مشخصات مربوط به عملکرد نیز عبارتند از:

  • جریان لحظه‌ای 200 یوتا آمپری
  • ولتاژ آفست 15 میلی ولتی در ورودی‌ها
  • جریان کاری منبع تغذیه 7 تا 36 ولتی

از دیگر ویژگی‌های مربوط به آمپلی فایر مدل TL061CDR دمای کاری است که دامنه بسیار گسترده‌ای دارد. یعنی عملا آی سی در هر شرایطی می‌تواند به کار خود ادامه دهد بدون اینکه به دلیل تغییر دما دچار اختلال شود. البته بهتر است دمای کار خارج از محدود 40- تا 85+ سانتیگراد نباشد.

پارامترهای مربوط به نصب و راه اندازی

پایه‌های محصول از نوع دمپری طراحی شده تا به راحتی بتوانید آی سی را روی بِرِد بُرد یا مدارهای چاپی قرار دهید. در صورتی که قرار است از منبع تغذیه دوگانه استفاده کنید، نباید ولتاژ را بیش از 18 ولت تنظیم نمایید. همچنین با ولتاژ کمتر از 3.5 ولت نیز آی سی دچار افت توان می‌شود و نمی‌تواند عملکرد خوب خود را نشان دهد.

خرید از بای بست الکترونیک

برای خرید آمپلی فایر مدل TL061CDR نیازی نیست که مسیر خیلی سختی را طی کنید. کافیست از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک محصول را در سبد خرید قرار دهید تا مراحل ثبت سفارش آغاز شود. سپس می‌توانید تمامی مراحل خرید مانند پرداخت سفارش و روش ارسال را طبق نیاز خود انتخاب نمایید. همچنین اگر به این قطعه با تعداد بالا نیاز دارید، می‌توانید از تیم تامین قطعات کمک بگیرید.

نظرتان را برای آمپلی فایر-آپ امپ TL061CDR بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آمپلی فایر-آپ امپ TL061CDR