شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن 48 ولت 14*14 دلتا THB1448AE
فن 48 ولت 14*14 دلتا THB1448AE

فن 48 ولت 14*14 دلتا THB1448AE

5.0 (8) 0
  • شماره فنی قطعه:THB1448AE
  • برند:DELTA
  • دسته بندی:فن DC

فن دلتا THB1448AE

در بدنه بیشتر لوازم الکترونیکی قدرتمند فن‌ها حضور دارند تا بتوانند درجه دمای قطعات را کاهش دهند. بسیاری از فعالان حوزه الکترونیک نیز با مشکل افزایش حرارت قطعات دست و پنجه نرم می‌کنند. اگر شما هم چنین مشکلی دارید و به فکر ساخت یک سیستم خنک کننده هستید، باید یک فن مناسب را خریداری کنید. فن دلتا THB1448AE با مشخصات کاملی که دارد آماده است که به شما برای ساخت یکی سیستم خنک کننده عالی کمک کند.

شرکت دلتا در حوزه تولید قطعات الکترونیکی شهرت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل در تولید این محصول کاری کرده تا شهرتش لکه‌دار نشود. با اولین نگاه به فن متوجه می‌شوید که یک شرکت خوش نام آن را طراحی کرده و از لحاظ کارایی هیچ مشکلی ندارد. البته مزایای محصول به همین مورد ختم نمی‌شود، بلکه تمامی ویژگی‌های یک فن خنک کننده عالی در آن وجود دارد.

مزایا و مشخصات فن دلتا THB1448AE

اگر بخواهیم درباره مزایای این محصول صحبت کنیم، باید جنس استفاده شده برای ساخت قسمت‌های مختلف را در اولویت قرار دهیم. بدنه اصلی فن پلاستیکی و مشکی رنگ است تا در صورت قرار گرفتن در محیط‌های آلوده کثیفی را نشان ندهد. برخی افراد کالاهایی که از جنس پلاستیک هستند را بی کیفیت می‌دانند، اما چنین قضاوتی درباره این محصول کاملا غلط است. پلاستیک استفاده شده برای ساخت بدنه از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و با وارد شدن فشارهای عادی آسیب نمی‌بیند.

از جنس عالی بدنه پلاستیکی که عبور کنیم، به پروانه اصلی فن می‌رسیم که یکی از بزرگترین مزایای محصول محسوب می‌شود. پروانه اصلی فن از فلز ساخته شده تا بتواند برش و پرتاب هوا را بهتر انجام دهد. این پروانه فلزی 7 پره مورب دارد تا فن به حداکثر میزان پرتاب باد برسد و در هر بار چرخش حجم بیشتری از هوا را منتقل کند. فن دلتا THB1448AE در قسمت خارجی پروانه یک محافظ پلاستیکی دارد که به صورت دمپر دورانی طراحی شده است. این دمپر به فن کمک می‌کند تا هوای گرم را بهتر در محیط پخش کند تا قدرت خنک کنندگی بیشتر شود. همچنین به دلیل ساختار فلزی فن، پروانه گرد و غبار و پرز کمتری را به خود جذب می‌کند.

شرایط مهم برای نصب و استفاده فن

این فن ساخته شده توسط برند دلتا از سایز استانداردی برخوردار است. در گوشه‌های قاب پلاستیکی فن جای پیچ طراحی شده تا برای نصب مشکلی وجود نداشته باشد. همچنین سایز فن 14 سانتی متری است تا در مکان‌های نصب مخصوص به راحتی نصب شود. البته فضای انتخابی شما باید ضخامت حداقل 38 میلی متری برای نصب درست فن داشته باشد. تامین برق نیز به کمک سوکت فابریک فن به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود. تنها نکته مهم این است که منبع تغذیه شما باید ولتاژ 48 ولتی و آمپراژ 1.32 را به خوبی تامین کند.

خرید آنلاین فن دلتا

اگر قصد خرید فن دلتا THB1448AE را دارید، از بای بست الکترونیک کمک بگیرید. سایت بای بست الکترونیک آمادگی دارد تا این فن قدرتمند را با یک تخفیف استثنایی به دستتان برساند. کافیست از همین صفحه مراحل خرید را انجام دهید و به پایان برسانید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021