شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول آمپلی فایر TDA8932B 35W
ماژول آمپلی فایر TDA8932B 35W

ماژول آمپلی فایر TDA8932B 35W

5.0 (10) 0

شرح محصول ماژول آمپلی فایر TDA8932B 35W

اگر قصد خرید یک ماژول آمپلی فایر کلاس D را دارید، این محصول گزینه خوبی برای خرید شما خواهد بود. به طور کلی ماژول‌های کلاس D قدرت چندان بالایی ندارند، اما این موضوع درباره ماژول آمپلی فایر TDA8932B 35W چندان صدق نمی‌کند. این ماژول با همین ابعاد کوچک خود می‌تواند قدرت نسبتا مناسبی را به کاربر ارائه کند.

با استفاده از این محصول می‌توانید قدرت اسپیکر حود را افزایش دهید. شرکت سازنده در هنگام طراحی این محصول یک قابلیت بسیار مناسب برای کاربر در نظر گرفته است. برای نصب این ماژول به بلندگوها، دیگر محدودیت خاصی برای انتخاب آن‌ها ندارید؛ زیرا ماژول TDA8932B توان پشتیبانی از بلندگوهای 8 اهمی و 4 اهمی را دارد. البته باید توجه داشته باشید که قدرت خروجی‌های آمپلی فایر نسبت به مقاومت اهمی بلندگو تغییر می‌کند. با خرید این محصول به یک ماژول قدرتمند با قابلیت پخش استریو را در اختیار دارید.

مزایا و مشخصات ماژول آمپلی فایر TDA8932B 35W

یکی از مزایای خاص این ماژول این است که در هنگام پخش موسیقی چندان گرم نمی‌شود. به همین دلیل نیازی به استفاده از هیت سینک برای خنک کردن ماژول ندارید. این ماژول دو کاناله بوده که با توجه به مقاومت باند قدرت متفاوتی از خود نشان می‌دهد. با اتصال ماژول به باندهای 4 اهمی، دو خروجی 15 واتی و صدای استریو در اختیار دارید (HALF-BRIDGE). همچنین اگر این ماژول را به بلندگوهای 8 اهمی متصل کنید، می‌توانید خروجی 30 واتی مونو از ماژول بگیرید (FULL-BRIDGE).

ولتاژ کاری

این ماژول برای شروع کار خود به یک منبع تغذیه 10 تا 36 ولت نیاز دارد. اگر قصد استفاده از باندهای 8 اهمی را دارید بهتر است که از یک منبع تغذیه 24 ولتی استفاده کنید تا با مشکل افت ولتاژ مواجه نشوید. در غیر این صورت می‌توان از منبع‌های تغذیه ضعیف‌تر استفاده کرد.

محافظت در برابر اتصال کوتاه

این ماژول از یک سیستم حفاظتی داخلی برای محافظت مدار از اتصال کوتاه جلوگیری می‌کند. چنین قابلیتی باعث می‌شود که عمر مفید دستگاه بیشتر شود.

خرید ماژول آمپلی فایر TDA8932B 35W

در صورتی که قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را در فروشگاه ما و سایر فروشگاه‌ها پیدا نکردید، می‌توانید با ورود به قسمت ثبت سفارش واردات وب‌سایت، کار تأمین قطعات مورد نیاز از بازارهای داخل و یا خارج از کشور را به ما بسپارید. برای انجام این کار پس از استعلام قیمت و انجام توافق با کارشناسان مجرب بای بست الکترونیک، سایر مراحل تأمین و یا واردات محصول را به ما بسپارید و در تاریخ مقرر شده محصولات مورد نیازتان را دریافت کنید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021