شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی t20xb80
آی سی t20xb80

آی سی t20xb80

5.0 (6) 0
  • شماره فنی قطعه:t20xb80
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی t20xb80

آی سی‌ها یا مدارهای مجتمع با ورود به دنیای الکترونیک انقلاب بزرگی به پا کردند. به طوری که بدون آن‌ها دیگر بردهای الکترونیکی کوچک وجود ندارند و  توسعه دهندگان باید مثل گذشته دستگاه‌هایی با ابعاد بزرگ تولید کنند. همچنین آی سی‌ها از نظر عملکرد و ویژگی‌های که دارند قابل شمارش نیست. آی سی t20xb80 یکی از همین مدارهای مجتمع است که در واقع یک پل دیود محسوب می‌شود.

محصول که عملکرد کاملا مشابه با پل دیودهای تخت شانه‌ای دارد، این بار در دسته آی سی‌ها قرار می‌گیرد. به همین دلیل قطعه از نظر عملکرد با پل دیودهای معمولی موجود در بازار اندکی تفاوت خواهد داشت. برای مثال این قطعه دیگر عملکرد محدودی از خود نشان نمی‌دهد. بلکه می‌تواند در سیستم‌های پیچیده‌تر به راحتی کار کند. همچنین قطعه از متریال ویژه‌ای تولید شده که روی عملکرد تاثیر زیادی می‌گذارد. ناگفته نماند که قطعه به خاطر کیفیت ساخت و طراحی مناسب از استانداردهای بین المللی بهره‌مند شده است.

مزایا و مشخصات فنی آی سی t20xb80

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در مورد محصول وجود دارد، کیفیت ساخت بالا است. این قطعه با استفاده از تکنولوژی قالب‌گیری ساخته شده که در آن مواد اپوکسی به کار می‌رود. همچنین از آنجایی که قطعه از آی سی‌ها ویژگی‌هایی را به ارث برده است، مزایای ارزشمندی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. برای مثال طول عمر مفید قطعه بیشتر شده و توانایی عملکردی محصول یا دقت کار آن به طور قابل توجهی افزایش پیدا می‎کند.

به طور کلی شرکت سازنده اعلام کرده که قطعه توانایی تحمل ولتاژ 2000 ولتی را دارد که رقم قابل توجهی است. همچنین در شرایط استاندارد این میزان اختلاف پتانسیل تقریبا 10 درصد نوسان پیدا می‌کند
که رقم چندان زیادی نیست. به همین دلیل هم آی سی t20xb80 برای ورود به دستگاه‌های خاص مانند
مدارهای تغذیه با سوئیچینگ سریع انتخاب خوبی خواهد بود.

مشخصات ظاهری قطعه

همانطور که از نام قطعه پیداست، محصول ظاهری کاملا مشابه با آی سی‌ها موجود در بازار دارد. این قطعه دارای ابعاد 54.86 در 33.27 میلیمتر است که برای چنین قدرتی چندان زیاد نیست. همچنین با این ابعاد کوچک نصب و راه اندازی محصول راحت‌تر خواهد شد.

نکات مهم در نصب

برای نصب قطعه همان استانداردهایی که برای نصب آی سی‌ها وجود دارد، باید به طور کامل رعایت شود. برای مثال بهترین روش برای نصب لحیم‌کاری مناسب است که در آن دمای پایه‌ها به مدت طولانی بالا نرود. همچنین قطعه باید در دمای 55- تا 105+ درجه سانتیگراد کار کند.

خرید آنلاین راحت با چند کلیک!

سایت بای بست الکترونیک شرایطی را ایجاد کرده تا آی سی t20xb80 را به ساده‌ترین شکل ممکن خریداری کنید. از همین صفحه محصول را در سبد خریدتان قرار دهید تا مراحل ثبت سفارش آغاز شوند. همچنین تنها با چند کلیک این مراحل را با سلیقه خود به پایان برسانید. پس از انجام این کار قطعه در بازه زمانی کوتاهی به دست شما می‌رسد.

 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021