شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی (sy8120b1abc (SOT23-6
آی سی (sy8120b1abc (SOT23-6

آی سی (sy8120b1abc (SOT23-6

5.0 (4) 0
  • شماره فنی قطعه:sy8120b1abc
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی کانورتر مدل sy8120b1abc

در دستگاه‌های الکترونیکی چندین قطعه مختلف وجود دارد که هر یک با میزان ولتاژ و جریان مختلفی کار می‌کنند. اگر بخواهیم که برای هر یک از این قطعات یک منبع تغذیه جداگانه فراهم کنیم، قطعا به فضای زیادی نیاز خواهیم داشت. همچنین انجام چنین کاری از نظر اقتصادی به هیچ عنوان منطقی نیست. اما با استفاده از آی سی کانورتر ساده می‌توان تبدیل ولتاژ را با هزینه‌ای ناچیز و در فضایی کم انجام داد. اگر شما هر در طراحی پروژه خود چنین مشکلی را دارید، از آی سی کانورتر مدل sy8120b1abc کمک بگیرید.
این محصول یک آی سی کانورتر DC بهDC  است که توسط شرکت مشهور سیلرژی (Silergy) تولید می‌شود. به همین دلیل می‌توان از آن کیفیت ساخت بالا همراه با عملکرد دقیق را انتظار داشت. همچنین استانداردهای RoHS توسط محصول کسب شده و عدم استفاده از هالوژن را برای تولید قطعه نشان  می‌دهد. یعنی قطعه حتی برای محیط زیست و بازیافت بردهای الکترونیکی نیز بهینه شده است.

مزایا و مشخصات فنی آی سی کانورتر مدل sy8120b1abc

به طور کلی محصول در قسمت طراحی ظاهری و عملکرد مزایای زیادی را در اختیار مصرف کننده می‌گذارد. اول از همه قطعه به صورت SMD نصب می‌شود و کمترین فضای ممکن روی بردهای الکترونیکی را اشغال می‌کند. البته شاید ابعاد کوچک قطعه اندکی نصب آی سی و دسترسی به پایه‌های آن را اندکی سخت کند. اما اگر مهارت فنی کافی داشته باشید، از این مرحله نیز به سادگی عبور خواهید کرد.
دومین مزیت محصول را می‌توان در لحظه راه اندازی و شروع به کار دید. برای راه اندازی آی سی و شروع تبدیل، می‌توانید از دامنه ولتاژ ورودی 4.5 تا 16 ولت استفاده کنید. زمانی که چنین دامنه گسترده ولتاژ گسترده‌ای وجود دارد، دیگر برای شروع به کار قطعه نیاز به منبع تغذیه خاص با ولتاژ مورد نیاز نخواهد بود. البته که آی سی کانورتر مدل sy8120b1abc پس از راه اندازی نیز قابلیت‌ها و مزایای دیگری را در اختیار مصرف کننده می‌گذارد.

قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص محصول

محصول به قابلیت کاهش مقاومت داخلی مجهز شده تا بتواند با سوئیچ‌های داخلی به خوبی کار کند. همچنین میزان جریان مصرفی قطعه فقط 2 آمپر است که تغییر چندانی روی مصرف قطعه ایجاد نشود. ناگفته نماند که قطعه قابلیت کنترل و محدود حلقه به حلقه جریان را دارد.

کاربردهای محصول

از آنجایی که محصول با قابلیت‌ها و کیفیت ساخت بالایی ساخته شده است، به راحتی می‌تواند در سیستم‌های مختلف شروع به کار کند. به عنوان مثال آی سی برای دستگاه‌هایی مانند تلویزیون همراه، تجهیزات شبکه، دوربین‌های مداربسته و دستگاه‌های پخش مناسب خواهد بود.

خرید آنلاین در زمانی ناچیز فقط در بای بست الکترونیک

شاید تصور کنید که باید برای خرید آی سی کانورتر مدل sy8120b1abc باید به فروشگاه خاصی بروید و زمان زیادی هدر دهید. اما برای خرید این قطعه نیازی نیست به جای خاصی مراجعه کنید؛ زیرا سایت بای بست الکترونیک قطعه را در کمترین زمان  ممکن به دستتان  می‌رساند.

 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021