OriginalSTM32L151CBU6
STM32L151CBU6
STM32L151CBU6
    مشخصات فنی
    • DatasheetDownload
    • Minimum Operating Temperature -40 °C
    • Mounting Style Surface Mount
    • Maximum Operating Temperature +85 °C
    • Supply Voltage (Max) 3.6 V
    • Data Bus Width 32 bit
    • Program Memory Size 128 kB
    • Core ARM Cortex M3
    • Number of I/Os 37 I/O
    • Supply Voltage (Min) 1.65 V
    • Maximum Clock Frequency 32 MHz