• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی SN75176BP

آی سی SN75176BP

شماره فنی: SN75176BP

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی مدل SN75176BP

در یک دستگاه الکترونیکی معمولا چند قطعه و برد به صورت هماهنگ با یکدیگر کار می‌کنند. بدیهی است که برای اتصال چند دستگاه جانبی از یک قطعه رابط استفاده کرد. اگر شما هم در توسعه دستگاه خود به چنین قطعه رابطی نیاز دارید، می‌توانید از آی سی مدل SN75176BP کمک بگیرید. این محصول یک مدار مجتمع است که برای ایجاد ارتباط خطی چندگانه در خطوط باس‌های ارتباطی طراحی شده است. شرکت سازنده نیز استانداردهای لازم را در محصول قرار داده تا آی سی خطری برای کارکرد دستگاه نداشته باشد.

با استفاده از این محصول می‌توانید ارتباط بین دستگاه‌های جانبی را ایجاد کنید. همچنین به دلیل انعطاف پذیری بالای آی سی در برابر محدوده ولتاژ مثبت و منفی باس می‌تواند قطعه را به راحتی در پروژه‌های گوناگون قابل استفاده باشد. البته شرکت سازنده قابلیت محدودیت ولتاژ را نیز در این محصول قرار داده تا دیگر نگرانی بابت سوختن آی سی به دلیل نوسان ولتاژ را نداشته باشید.

مزایا و مشخصات فنی آی سی مدل SN75176BP

یکی از مهم‌ترین امتیازاتی که با خرید این محصول به دست می‌آورید، استانداردهای درخواستی ANSI است که در مدل‌های مختلف آی سی وجود دارند. به دلیل وجود این استاندارد در محصول، آی سی با سایر قطعات موجود روی برد سازگاری بیشتری پیدا کرده و اختلالی در عملکرد دستگاه شما ایجاد نمی‌کند. البته شرکت سازنده به همین استاندارد برای بهینه شدن آی سی راضی نشده است. به همین دلیل محصول را به گونه‌ای طراحی کرده تا در اتصالات چند نقطه‌ای با طول باس طولانی که نویز زیادی دارند، قطعه عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

از دیگر مزایایی که با خرید این محصول به دست می‌آورید، باز هم به نوع ورودی و خروجی‌ها باز می‌گردد. آی سی مدل SN75176BP دارای سه حالت درایور و گیرنده است تا برای کالیبراسیون دستگاه قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید. همچنین پین‌ها به راحتی روی بِرِد بُردها و مدارهای چاپی قرار می‌گیرند و لحیم کاری آن‌ها کار چندان سختی نیست.

راه اندازی و شرایط کاری محصول

جهت راه اندازی آی سی باید یک منبع تغذیه مستقیم 5 ولتی در اختیار داشته باشید. بعد از شروع به کار هم نباید دمای آی سی از 150 درجه سانتیگراد بالاتر رود. البته شرکت سازنده آی سی را به یک سیستم حفاظتی مجهز کرده تا محصول در صورت بالا رفتن دما مشکلی پیدا نکند.

خروجی‌های آی سی نیز دارای محدودیت‌ خاصی از نظر ولتاژ جریان هستند تا دستگاه با استانداردها لازم تطابق داشته باشد. برای مثال حساسیت خروجی و نوسان ولتاژ آن حدود 200 میلی ولت است و مقاومتش حداکثر به 12 کیلو اهم است.

خرید انواع آی سی از بای بست الکترونیک

برای خرید آی سی مدل SN75176BP نیازی نیست که به فروشگاه خاصی مراجعه کنید. ما در سایت بای بست الکترونیک به شما این امکان را می‌دهیم تا تنها با چند کلیک محصول را خریداری کنید. همچنین روش‌های مختلفی برای ارسال و پرداخت در نظر گرفته‌ایم تا همه مراحل بر اساس سلیقه شما انجام شود.

نظرتان را برای آی سی SN75176BP بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی SN75176BP