شماره تماس فروشگاه

021-44292020
پیزو sc110nj
پیزو sc110nj

پیزو sc110nj

5.0 (4) 0
  • شماره فنی قطعه:sc110nj
  • دسته بندی:پیزو

شرح محصول بازر پیزو مدل sc110nj

شاید شما هم در هنگام کار با وسایل الکترونیکی صداهای هشدار مختلفی را شنیده باشید. این صدا توسط قطعه‌ای به نام بازر یا پیزو تولید می‌شود که کاربردهای متنوعی دارد. اگر شما هم جزو توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیکی هستید و به چنین قابلیتی نیاز دارید، باید به فکر خرید یک بازر پیزو با مشخصات فنی مناسب باشید. بازر پیزو مدل sc110nj محصولی است که توسط یک شرکت مشهور تولید شده و می‌تواند قابلیت‌های خوبی را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد.
این محصول توسط شرکت مالوری سونالرت ( Mallory Sonalert )  ساخته شده و از نظر کیفیت ساخت در جایگاه مناسبی خوبی قرار دارد. همچنین کیفیت ساخت بالای محصول به مصرف کننده این امکان را می‌دهد که به راحتی بازر را در شرایط کاری مختلف مورد استفاده قرار دهد.

مزایا و مشخصات فنی بازر پیزو مدل sc110nj

اولین مزیتی که در محصول ساخته شده توسط سونالرت وجود دارد، حجم و وزن بسیار کم قطعه است. طراحان دستگاه‌های الکترونیکی به راحتی می‌توانند قطعه را در کوچک‌ترین دستگاه‌های الکترونیکی قرار دهند؛ زیرا قطر بدنه اصلی تنها 1.24 اینچ می‌باشد. همچنین وزن بازر در دیتاشیت محصول حدود 59 گرم درج شده که رقم زیاد و قابل توجهی نیست. بدنه نیز از جنس نایلون 6/6 ساخته شده و تمامی قسمت‌های آن مشکی رنگ است.

مشخصات صوتی و کاری محصول

بازر پیزو مدل sc110nj از دسته قطعا با فرکانس یا پالس پایین محسوب می‌شود. یعنی صدای هشدار آن ممتد و چندان پشت سر هم نیست. همچنین صدای تولید شده دارای فرکانس 2900 هرتزی بوده و حداکثر بلندی آن به حدود 95 دسیبل با برد 2 فوت خواهد رسید.
برای راه اندازی این محصول به یک منبع تغذیه 30 تا 120 ولتی دارید که بتواند جریانی متعادل با اختلاف پتانسیل را در اختیار بازر قرار دهد. البته که جریان لحظه‌ای بازر نباید از باز 6 تا 24 میلی آمپر خارج شود. همچنین دمای بین 40- تا 85+ سانتیگراد برای کارکرد صحیح محصول مناسب خواهد بود.

خرید در کمترین زمان ممکن

برای خرید بازر پیزو مدل sc110nj نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه خاصی مراجعه کنید. سایت بای بست الکترونیک شرایطی را فراهم کرده تا مشتریان تنها با چند کلیک بتوانند این بازر خوش ساخت را خریداری کنند. همچنین تیم ارسال سایت روش‌های مختلفی را برای ارسال سفارشات در نظر گرفته تا محصول در کمترین زمان به دست مشتریان عزیز برسد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021