شماره تماس فروشگاه

021-44292020
رله RP511024
رله RP511024

رله RP511024

5.0 (9) 0
  • شماره فنی قطعه:RP511024
  • برند:China Market
  • دسته بندی:رله

شرح محصول رله مدل RP511024

در یک دستگاه الکترونیکی چندین قطعه وجود دارد که به کمک یکدیگر کار می‌کنند تا دستورات کاربر به درستی انجام شود. رله یکی از همین قطعات است که آن را می‌توانید در بیشتر وسایل الکتریکی اطراف خود پیدا کنید. همچنین همان صدای شکستنی که از داخل لوازم برقی خود می‌شنوید، در واقع عملکرد درست همین قطعه را نشان می‌دهد. این قطعه نوعی کلید است که با دریافت برخی ولتاژهای خاص، جریان برق را در بخشی از مدار متصل می‌کند. اگر شما هم به یک رله کاربردی با ظرفیت بالا نیاز دارید، رله مدل RP511024 محصولی است که گزینه خوبی برای خریدتان است.

با استفاده از این محصول می‌توانید دستگاه‌های الکترونیکی بیشماری را در منزل تولید کنید. شرکت سازنده هم محصول را به گونه‌ای تولید کرده تا رله با بیشتر پروژه‌های الکترونیکی سازگاری داشته باشد. همچنین قیمت رله چندان بالا نیست و کیفیت ساخت بسیار قابل قبولی دارد؛ زیرا این بار به جای کشور چین شاهد نام استرالیا روی محل ساخت این محصول هستیم.

مزایا و مشخصات فنی رله مدل RP511024

زمانی که محصول را از بسته بندی خارج می‌کنید، بدنه پلاستیکی مکعب مستطیلی نارنجی رنگی را می‌بینید که یک سمت آن شفاف است. با دقت روی قسمت شفاف اطلاعاتی مانند پارت نامبر یا کد فنی، محل ساخت، ولتاژ استاندارد نصب محصول، استانداردهای مرتبط با قطعه، کشور محل ساخت و نشان تجاری شرکت سازنده را می‌بینید. همچنین به دلیل شفاف بودن پلاستیک بره از قطعات داخلی رله مانند سلف مسی را به سادگی خواهید دید.

شرکت سازنده با طراحی این بدنه پلاستیکی به شما این امکان را می‌دهد تا رله را در هر فضایی به راحتی نصب کنید. همچنین با وجود این بدنه گرد و خاک و رطوبت دیگر به سختی وارد بدنه محصول شده و رله را از آسیب‌های مختلف در امان نگاه می‌دارد. رله مدل RP511024 در زیر بدنه پلاستیکی خود 5 پایه بلند دارد که می‌توانید با روش‌های مختلف از آن‌ها استفاده نمایید. برای مثال می‌توانید آن‌ها را روی بِرِد بُرد قرار دهید یا محل اتصال را روی مدارهای چاپی لحیم کاری کنید. البته توجه داشته باشید که حرارت دادن بیش از حد با هویه باعث آسیب دیدن بدنه پلاستیکی خواهد شد.

پارامترهای عملکردی محصول

روی بدنه پلاستیکی محصول درج شده که رله باید در مدارهای برق مستقیم با حداکثر ولتاژ 240 و 250 ولت مورد استفاده قرار بگیرد. به همین دلیل رله گزینه مناسبی برای ساخت سیستم قطع برق خودکار دستگاه‌های مختلف است. همچنین جریان ورودی نباید بیشتر از 8 آمپر شود.

خرید آنلاین رله از سایت بای بست الکترونیک

برای خرید رله مدل RP511024 نیازی نیست که به فروشگاه خاصی مراجعه کنید. کافیست از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک مراحل خرید را شروع کنید. همچنین ما روش‌های مختلفی را برای ارسال سفارشات و پرداخت قرار داده‌ایم تا تمامی این مراحل بر اساس سلیقه مشتریان عزیز انجام شود. در صورت خرابی محصول نیز می‌توانید از خدمات ضمانت سلامت کالا استفاده کنید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021