شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن 12 ولت 8*8 زینرولیان RDL8025S
فن 12 ولت 8*8 زینرولیان RDL8025S

فن 12 ولت 8*8 زینرولیان RDL8025S

5.0 (4) 0

شرح محصول فن زینرولیان مدل RDL8025S

فن‌ها با ورود خود به دنیای الکترونیک یکی از بزرگترین مشکلات فعالان این حوزه را برطرف کردند. بالا رفتن حرارت قطعات الکترونیکی مشکلی است که بی توجهی به آن ممکن است باعث خرابی یک یا چند قطعه مهم در پروژه شما شود. بدیهی است که چنین مشکلی خرج زیادی روی دستانتان خواهد گذاشت. فن زینرولیان مدل RDL8025S با مشخصات ایده‌‌آل خود جلوی این اتفاق را در پروژه شما می‌گیرد.

زینرولیان یک برند چینی است که محصولات آن کمتر در بازار ایران یافت می‌شود. اما با قاطعیت می‌توان گفت که محصولات بسیار با کیفیتی به بازار عرضه کرده است. این فن و سایر تولیدات زینرولیان اصطلاحا 2ball هستند، یعنی دو یاتاقان در الکتروموتور خود دارند. به همین دلیل در هنگام کار صدای بسیار کمی در هنگام کار ایجاد می‌کنند. البته این شرکت ناشناس، مزایای بیشتری در این محصول قرار داده است.

مزایا و مشخصات فن زینرولیان مدل RDL8025S

اولین مزیتی که در این محصول وجود دارد، بدنه بسیار با کیفیت است. شاسی اصلی فن به صورت یک تکه از پلاستیک ساخته شده و مرغوبیت آن را به محض در دست گرفتن محصول حس می‌کنید. بدنه استحکام بسیار بالایی دارد و در هر مکانی می‌تواند وظیفه خود را انجام دهد. حتی روی بدنه اصلی یک توری دایره‌ای وجود دارد که نقش محافظ پروانه را بازی می‌کند. البته توجه داشته باشید که برای افزایش کارایی بهتر است محصول در داخل کیس کامپیوتر یا قاب سایر لوازم الکترونیکی نصب شود

دومین مزیت بدنه محصول که با اندکی دقت روی لیبل فن متوجه آن می‌شوید، موتور براشلس ( Brushless ) است. این نوع موتور کمترین اصطکاک ممکن را با سایر قسمت‌ها دارد که به تنهایی چند مزیت بسیار مهم را در اختیارتان قرار می‌دهد. به لطف سیستم براشلس الکتروموتور، فن زینرولیان مدل RDL8025S با کمترین تولید صدا وظایف خود را انجام می‌دهد.

مشخصات پروانه اصلی فن

شرکت زینرولیان برای تولید پروانه فن هم از پلاستیک استفاده کرده است. این پروانه پلاستیکی 7 پره کشیده و کمان شکل دارد که با هر بار چرخش حجم هوای زیادی را جا به جا می‌کنند. همچنین پروانه پلاستیکی با وزن کم خود، بدون مصرف برق قابل توجهی به سرعت 1400 دور در دقیقه می‌رسد.

تامین برق و نصب صحیح فن

موتور براشلس این فن برای شروع کار به یک منبع تغذیه نیاز دارد تا بتواند ولتاژ 12 ولت و جریان 80 میلی آمپرش را تامین کند. با اتصال دو سیم قرمز و مشکی به منبع تغذیه، فن آماده انجام وظایف خود خواهد بود. جهت نصب هم باید فضایی منطبق با سایز استاندارد شاسی محصول فراهم کنید. برای انجام این کار فقط باید فضای انتخابی ابعاد 8*8*2.5 سانتی متری داشته باشد.

خرید آنلاین در کمترین زمان

برای خرید آنلاین فن زینرولیان مدل RDL8025S در کمترین زمان ممکن از سایت بای بست الکترونیک استفاده کنید. ما با روش‌های ارسال متنوع سعی می‌کنیم تا بسته‌های سفارشی را در زمان کوتاهی به دست مشتریان عزیز برسانیم

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021