شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن 12 ولت 4*4*1 ایکس فن RDH4010S
فن 12 ولت 4*4*1 ایکس فن RDH4010S

فن 12 ولت 4*4*1 ایکس فن RDH4010S

5.0 (13) 0

شرح محصول فن ایکس فن مدل RDH4010S

مشکل بالا رفتن حرارت در دنیای الکترونیک هیچ راه حل بهتری به جز ساختن یک سیستم خنک کننده ندارد. اگر شما هم در پروژه خود با حرارت قطعات مشکل دارید، بهتر است به فکر خرید یک فن مناسب باشید. فن ایکس فن مدل RDH4010S محصولی است که می‌تواند به کمک شما بیاید تا دیگر درگیر کنترل دمای قطعات نباشید.

شاید تا کنون اسم برند ایکس فن را در بازار قطعات الکترونیکی نشنیده باشید. این شرکت چینی که در زمینه تولید فن‌های مینی سابقه درخشانی دارد، توانسته محبوبیت زیادی کسب کند. کیفیت بالای این محصول به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که انتخاب غلطی برای خرید خود نداشته‌اید. همچنین مینی فن ایکس فن از قیمت مناسبی برخوردار است تا دیگر نگرانی بابت هزینه ساخت سیستم خنک کننده نداشته باشید

مزایا و مشخصات فن ایکس فن مدل RDH4010S

ایکس فن مانند سایر برندهای تولید کننده از پلاستیک برای تولید این فن مربعی کوچک استفاده کرده است. البته جنس پلاستیکی بدنه مانند برخی برندهای موجود در بازار اصلا بی‌کیفیت نیست و مرغوبیت خود را به وضوح نشان می‌دهد. به لطف بدنه پلاستیکی نیازی نیست که مبلغ زیادی را بابت خرید فن ایکس فن در نظر بگیرید. همچنین بدنه پلاستیکی محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که با ضربات کوچک به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید.

شرکت ایکس فن شاسی اصل را طبق استاندارد فن‌های اینورتر طراحی کرده است. یعنی هیچ محافظی روی پروانه اصلی فن وجود ندارد و باید از یک جهت فن را داخل کیس یا قاب دستگاه الکترونیکی خود نصب کنید. به همین دلیل باید مراقب سیم‌های اطراف فن باشید تا با وارد شدن در محدوده پروانه در گردش و عملکرد محصول اختلالی ایجاد نکنند. سیم‌های الکتروموتور فن ایکس فن مدل RDH4010S برای رفع این مشکل در یک شیار قرار دارند تا احتمال گیر کردن آن‌ها لای پروانه اصلی صفر شود.

تامین برق و نحوه نصب اصولی محصول

مینی فن ساخته شده توسط برند ایکس فن برای شروع کار خود به منبع تغذیه قدرتمندی ندارد. برای تامین برق کافیست منبع تغذیه DC شما ولتاژ 12 ولتی و جریان 0.09 آمپری داشته باشد. شاسی اصلی نیز تنها 4 در 4 سانتیمتر است که بدون هیچ کاری اضافه‌ای در فضای استاندارد نصب فن با این ابعاد قرار می‌گیرد.

مشخصات پروانه اصلی فن

ایکس فن برای تولید پروانه اصلی فن نیز از پلاستیک استفاده کرده است. پروانه پلاستیکی فن با هفت پره خود با هر بار چرخش هوای بیشتری را منتقل کرده تا به قدرت پرتاب باد بیشتری برسید. همچنین پروانه پلاستیکی وزن کمی دارد که با کمترین برق مصرفی به سرعت‌های بالایی دست پیدا می‌کند.

خرید آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن

برای خرید فن ایکس فن مدل RDH4010S نیازی نیست که به بازار خاصی بروید و وقت خود را تلف کنید. کافیست از بای بست الکترونیک خرید خود را انجام دهید و تا این فن مینی به دستتان برسد. در صورتی ناموجود بودن محصول نیز می‌توانید از همکاران ما در بخش تامین قطعات کمک بگرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021