شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی آمپلی فایر RC4157M
آی سی آمپلی فایر RC4157M

آی سی آمپلی فایر RC4157M

5.0 (12) 0
  • شماره فنی قطعه:RC4157M
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی آمپلی فایر مدل RC4157M

ماژول‌ها و آی سی‌های آمپلی فایر در دستگاه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از ایم قطعات می‌توان برخی پارامترها یا همان سیگنال‌های روی برد را تقویت کرد. شرکت‌های تولید کننده هم آی سی ‌ها را با قابلیت‌های متنوعی تولید می‌کنند تا توسعه دهندگان با محدودیت خاصی مواجه نوشند. اگر شما هم به دنبال خرید چنین آی سی‌هایی هستید، می‌توانید از آی سی آمپلی فایر مدل RC4157M کمک بگیرید که قابلیت‌های زیادی دارد.

این محصول یک آی سی آمپلی فایر با بازدهی بالا است که می‌تواند چهار عملیات مختلف را به صورت همزمان انجام دهد. به همین دلیل با خرید یک آی سی می‌توانید چهار پارامتر یا سیگنال را در پروژه خود تقویت کنید. از طرفی محصول با تمامی این قابلیت‌ها قیمتی چندان بالایی ندارد و نیاز نیست مبلغ زیادی بابت خرید آن بپردازید. اگر شما هم بودجه زیادی برای توسعه دستگاه خود ندارید، در خرید این آی سی آمپلی فایر قدرتمند لحظه‌ای شک نداشته باشید.

مزایا و مشخصات آی سی آمپلی فایر مدل RC4157M

به محض نصب محصول روی بردهای چاپی یا بِرد بردها، امتیازهای زیادی در اختیارتان قرار می‌گیرد. البته توجه کنید که این آی سی ابعاد زیادی ندارد و 14 پایه آن بسیار کوچک هستند. به همین دلیل باید لحیم‌کاری روی برد را با دقت بیشتری انجام دهید. اولین مزیتی که با خرید آی سی به دست می‌آورید، واحد گین پهنای باند است که فرکانسی معادل با 19 مگاهرتز دارد. چنین فرکانس بالایی در این آی سی باعث شده تا قطعه عملکردی پایدار و سازگار با سایر قطعات الکترونیکی داشته باشد.

از دیگر مزایای بسیار کاربردی محصول نرخ پاسخ‌دهی بسیار بالایی است که در کمتر آی سی آمپلی فایری دیده می‌شود. آی سی با سرعت بالایی که دارد، هیچ تاخیری در عملکرد دستگاه الکترونیکی شما به وجود نمی‌آورد. آی سی آمپلی فایر مدل RC4157M دارای نرخ پاسخ‌دهی 8 ولت بر میکروثانیه است.

دیگر پارامترها و مشخصات کار محصول

وجود نویز روی بردهای الکترونیکی می‌تواند دردسرهای زیادی برای توسعه دهندگان ایجاد کند. شرکت سازنده این آی سی در تولید محصول به گونه‌ای عمل کرده تا شما دیگر با چنین مشکلی در دستگاه خود برخورد نکنید. در درون تراشه آی سی از سیستم ضد نویز ولتاژ استفاده شده تا دیگر روی برد هیچ نویزی را نبینید. همچنین با ترکیب سیستم ضد نویز و کراس اور داخلی، ولتاژ خروجی‌های آی سی هیچ دیستورشنی ( Distortion ) نخواهند داشت. برای راه اندازی محصول هم باید از دیتاشیت رسمی کمک بگیرید و منبع تغذیه 20 ولتی در اختیار داشته باشید.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

آی سی آمپلی فایر مدل RC4157M را می‌توانید به ساده‌ترین شکل ممکن از سایت بای بست الکترونیک سفارش دهید. ما در سایت خود خدمات مختلفی را قرار داده‌ایم تا دیگر برای خرید این آی سی تقویت کننده نیازی به مراجعه حضوری در بازار قطعات الکترونیکی نداشته باشید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021