شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول اثر انگشت R301T
ماژول اثر انگشت R301T

ماژول اثر انگشت R301T

5.0 (4) 0

شرح محصول ماژول اثر انگشت R301T

ماژول اثر انگشت R301T یکی از بهترین محصولات بای بست الکترونیک است که در این دسته وجود دارد. این ماژول با ابعاد بسیار مناسب خود قابلیت نصب در هر مکانی را دارد. پس اگر در هنگام توسعه پروژه‌ با محدودیت فضا رو به رو هستید، این ماژول گزینه بسیار خوبی برای شما خواهد بود. همچنین سنسور تشخیص اثر انگشت این ماژول دقت بسیار مناسبی دارد.

سنسور این ماژول امکان تشخیص انگشتان در هر وضعیتی را دارد. تفاوتی نمی‌کند که پوست دست نازک یا حتی خیس باشد؛ زیرا این ماژول قابلیت تشخیص حتی در چنین شرایطی هم دارد. برخی از ماژول‌های بازار در تشخیص اثر انگشت افراد سالمند بسیار ضعیف عمل می‌کنند. اما این محصول به راحتی می‌تواند اثر انگشت افراد سالمند را تشخیص داده و در ماژول ذخیره کند.

مزایا و مشخصات ماژول اثر انگشت R301T

می‌توان این ماژول را به میکروکنترلرهای دیگر متصل کنید و پروژه‌های بسیار بزرگی را انجام دهید. برای انجام این کار کافیست از ارتباط TTL UART استفاده کنید. اتصال این دستگاه به کامپیوترهای شخصی از طریق پورت USB امکان‌پذیر بوده و به راحتی می‌توان ماژول را برنامه‌ریزی کرد. این ماژول را می‌توان برای ساخت سیستم‌های امنیتی، دستگاه حضور غیاب و گاوصندوق استفاده کرد.

پردازنده مرکزی ماژول

وجود تراشه پردازشگر در این ماژول سرعت پردازش و انجام دستورات را افزایش می‌دهد. در این محصول از پردازشگر ARM CORTEX-M3 استفاده شده است که در دسته پردازشگرهای 32 بیتی قرار می‌گیرد. این پردازشگر می‌تواند سرعت 108 مگاهرتز را به کاربر ارائه کند. به همین دلیل است که این ماژول سرعت و دقت پردازش بیشتری نسبت به سایر ماژول‌های اثر انگشت در بازار دارد.

حافظ فلش

در این محصول برای بهبود عملکرد و افزایش سرعت پردازنده از یک حافظه فلش اختصاصی استفاده شده است. حجم حافظه فلش در این ماژول 1 مگابایت بوده که مقدار نسبتا مناسبی برای کار دستگاه می‌باشد. همچنین حافظه رم توانایی ذخیره سازی 96 کیلوبایت را دارد. حافظه رم در این ماژول باعث افزایش سرعت کار شده و اجرای چند دستور به طور همزمان را ممکن می‌کند.

سرعت پاسخگویی سنسور

سنسور JP2000 در ماژول اثر انگشت R301T قرار گرفته است و سرعت پاسگویی نسبتا مناسبی دارد. عملیات اسکن اثر انگشت در این ماژول فقط 1 ثانیه زمان نیاز دارد. همچنین ماژول در صورت پر بودن حافظه ( 3 هزار تصویر اثر انگشت ) می‌تواند کمتر از نیم ثانیه عملیات مطابقت را انجام دهد.

USB و ولتاژ کاری

ماژول در هنگام کار به ولتاژ 4 تا 6 ولت نیاز دارد که منبع‌های تغذیه 5 ولتی گزینه مناسبی برای کار آن است. همچنین USB نسخه 2 در محصول به کاربر کمک می‌کند تا در هنگام اتصال دستگاه به کامپیوتر شخصی مشکلی نداشته باشد.

خرید ماژول اثرانگشت R301T

در صورتی که قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را در فروشگاه ما و سایر فروشگاه‌ها پیدا نکردید، می‌توانید با ورود به قسمت ثبت سفارش واردات وب‌سایت، کار تأمین قطعات مورد نیاز از بازارهای داخل و یا خارج از کشور را به ما بسپارید. برای انجام این کار پس از استعلام قیمت و انجام توافق با کارشناسان مجرب بای بست الکترونیک، سایر مراحل تأمین و یا واردات محصول را به ما بسپارید و در تاریخ مقرر شده محصولات مورد نیازتان را دریافت کنید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021