شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول نمایشگر PZEM-031
ماژول نمایشگر PZEM-031

ماژول نمایشگر PZEM-031

5.0 (9) 0

شرح محصول ماژول نمایشگر PZEM-031

شاید شما هم تجربه سوختن بردهای الکترونیکی به دلیل ولتاژ و جریان بیش از حد داشته باشید. اگر می‌خواهید که به این مشکل پایان دهید، خرید ماژول نمایشگر PZEM-031 راه حل مناسبی برای شما خواهد بود. این ماژول نمایشگر می‌تواند ولتاژ کار دستگاه و برخی اطلاعات دیگر را روی نمایشگر نشان دهد. سازنده نمایشگر نیز سعی کرده تا استفاده از محصول را به شدت ساده کند. کافیست سیم‌های تمایشگر را به برد مورد نظر متصل کنید تا ولتاژ در لحظه کار برد و اطلاعاتی دیگری را ببینید.

قاب پلاستیکی زیبایی برای صفحه نمایشگر LCD طراحی شده تا بتوانید ماژول را به خوبی روی قاب‌های مختلف نصب کنید. به همین دلیل استفده از این ماژول هیچ تغییر بدی را روی ظاهر پروژه شما ایجاد نخواهد کرد. همچنین روی قاب نمایگر یک میکروسوئیچ نصب شده که نقش کلید تنظیمات را برای ماژول بازی می‌کند. نمایشگر در این ماژول سایز نسبتا خوبی داشته و می‌تواند به صورت همزمان اطلاعات مختلفی را نمایش دهد.

مزایا و مشخصات ماژول نمایشگر PZEM-031

در این ماژول یک قابلیت بسیار عالی وجود دارد که می‌توان آن را بزرگترین مزیت محصول دانست. اگر ولتاژ عبوری به مدار مورد نظر شما از حد مجاز عبور کند، ماژول با ایجاد صدا و فلاش زدن نور نمایشگر به شما هشدار می‌دهد. به همین دلیل دیگر نیازی نیست که نگران آسیب دیدن برد خود باشید.

از طرفی سایر اطلاعات موجود روی نمایشگر می‌تواند برای شما مزیت‌هایی را به همراه داشته باشد. به طور مثال ماژول ولتاژ و جریان لحظه‌ای، فعالیت منبع تغذیه و انرژی روی نمایشگر نشان می‌دهد. یکی دیگر از مزایای موجود در این محصول قابلیت ذخیره سازی اطلاعات است. به کمک این قابلیت در صورت خاموش شدن ماژول نمایشگر اطلاعات روی صفحه و تنظیمات دستگاه از بین نخواهد رفت.

ولتاژ و جریان قابل نمایش روی نمایشگر LCD

نمایشگر از 4 بخش مخلف تشکیل شده که هر کدام اطلاعات خاصی را نمایش می‌دهند. سازنده ماژول نهایت تلاش خود را کرده کاربردهای محصول را افزایش دهد. به همین دلیل ماژول نمایشگر PZEM-031 می‌تواند دامنه گسترده‌ای از ولتاژ و جریان عبوری به بردهای مختلف را پشتیبانی کند. به کمک این محصول می‌تواند ولتاژ 6.5 تا 99.99 ولت را روی نمایشگر ماژول مشاهده کنید. در قسمت دیگر نمایشگر نیز می‌توانید جریان عبوری به مدار در لحظه را ببینید. توجه داشته باشی که ماژول فقط قابلیت نمایش جریان در محدوده 0 تا 20 آمپر را دارد.

کلید روی قاب پلاستیکی

با فشردن دکمه روی قاب پلاستیکی می‌توانید تنظیمات مختلفی را روی نمایشگر اعمال کنید. به طور مثال می‌توان نور پس زمینه LCD را روشن و خاموش کرد یا آلارم ولتاژ را تغییر دهید. همچنین با نگاه داشتن این دکمه می‌توان تظیمات را به طور کامل ریست کرد.

خرید محصول

با خرید ماژول نمایشگر PZEM-031 می‌توانید یک قابلیت جذاب را به پروژه خود بیاورید. برای خرید محصول از بای بست الکترونیک کافیست از همین صفحه محصول را ثبت کنید. همکاران ما پس از ثبت سفارش شما در کمترین زمان ممکن محصول را به دست شما خواهند رساند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021