• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی pmc4996x

آی سی pmc4996x

شماره فنی: pmc4996x

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی مدل pmc4996x

آی سی‌ها در دنیای تکنولوژی نقش بسیار پررنگی را بازی می‌کنند. در موارد بسیاری آی سی‌ها عملکردی مشابه با ترانزیستورها دارند. اما با این تفاوت که چنین عملکردی را در ابعاد بسیار کوچکتری در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌دهند. به همین دلیل دستگاه در اتمام مراحل ساخت ابعاد کمتری خواهد داشت. آی سی مدل pmc4996x یکی از تراشه‌های چند کانال ماسفت است که عملکردی چندگانه دارد.

در ساخت تراشه اصلی این آی سی از تکنولوژی DMOS استفاده کرده‌اند. به همین دلیل آی سی پایدارتر کار کرده و سازگای بیشتری با ماژول‌های به روز دارد. اگر شما هم در دستگاه خود از چند ماژول استفاده می‌کنید، می‌توانید از این محصول برای رسیدن به امتیازهای بزرگی کمک بگیرید. همچنین برای نصب و راه اندازی نیازی به دانش فنی بالایی ندارید. هشت پایه محصول به گونه‌ای طراحی شده تا آی سی به راحتی روی مدارهای چاپی و بِرِد بردها قرار بگیرد.

مزایا و مشخصات آی سی مدل pmc4996x

تکنولوژی DMOS که برای ساخت چیپ استفاده شده؛ مزایای بسیار زیادی در آی سی گنجانده است. اولین مزیت چیپ‌های دارای این تکنولوژی به میزان مقاومت داخلی باز می‌گردد. آی سی به لطف این تکنولوژِی مقاومت داخلی آی سی تنها 2.2 میلی اهم می‌باشد. با کاهش میزان مقاومت دیگر نصب آی سی روی برد مشکلات مختلفی به همراه ندارد. به همین دلیل با خیالی کاملا آسوده محصول را روی برد مورد نظر نصب کنید و نگران مشکلاتی مثل افت ولتاژ یا افزایش مقاومت نباشید.

از دیگر مزایای محصول می‌توان به سوئیچینگ سریع بین کانال‌ها اشاره کرد. با افزایش سرعت سوئیچینگ محصول هیچ تغیری را روی دستگاه شما به وجود نمی‌آورد. پس اگر روی سرعت کار دستگاه الکترونیکی خود حساس هستید، آی سی مدل pmc4996x گزینه خوبی برای شما خواهد بود. سرعت پاسگویی آی سی به قدری مطلوب است که می‌توان آن را در پروژه‌های مهمی مثل درایورهای موتورهای الکتریکی ( اینورتر ) یا سیستم‌های رقص نور LED مورد استفاده قرار داد.

دمای کار مناسب برای آی سی

جهت راه اندازی و استفاده از محصول نیازی نیست که خیلی نگران دمای کار باشید. همچنین با خیالی کاملا آسوده می‌توان آی سی را در دستگاه‌های بدون سیستم خنک کننده نصب کرد. البته آی سی دو بازه دمایی ایده‌آل برای عملکرد درست دارد که باید به آن توجه داشته باشید. بازه دمایی اول به چیپ حافظه بر می‌گردد که نباید از منفی 55 درجه تا مثبت 150 درجه سانتی گراد خارج شود. همچنین دمای کلی دستگاه هم لازم است که در همین بازه استاندارد قرار بگیرد.

خرید آنلاین در کمترین زمان

مهم نیست که در کجای ایران سکونت دارید. تیم بای بست الکترونیک با استفاده از روش‌های ارسال متنوع، آی سی مدل pmc4996x را در کمترین زمان ممکن به دست شما می‌رساند. همچنین می‌توانید از راه‌های گوناگونی مبلغ سفارش را بپردازید. تیم تامین قطعات سایت هم در صورت ناموجود بودن آی سی به کمک شما خواهند آمد.

نظرتان را برای آی سی pmc4996x بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی pmc4996x