• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

فن 12 ولت 8*8 پاور لوگیک PL82D12M

فن 12 ولت 8*8 پاور لوگیک PL82D12M

شماره فنی: PL82D12M

ناموجود

China Market

1 + 214,430 تومان
+
-
214,430 تومان

شرح محصول فن پاور لوگیک مدل PL82D12M

انبوه مدل‌های موجود در بازار فن‌های الکترونیکی، انتخاب آن‌ها را به شدت برای مصرف کنندگان سخت کرده است. اما در این میان محصولاتی هستند که با قیمت مناسب خود، قابلیت‌های زیادی در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اگر شما هم برای انتخاب فن خنک کننده خود تردید دارید، فن پاور لوگیک مدل PL82D12M را در لیست خریدتان قرار دهید.

برند لوگیک یک نشان تجاری خوش آوازه در دنیا است که فن‌های بسیار با کیفیتی تولید می‌کند. به همین دلیل با مشاهده نام کشور چنین روی لیبل اصلی این محصول نیازی نیست که نگران کیفیت یا طول عمر فن شوید. مطمئن باشید که با خرید و اولین نگاه به فن مربعی لوگیک، نظر شما نسبت به تولیدات چین عوض خواهد شد. همچنین روی لیبل اصلی محصول عبارتی درج شده که خبر از یک مزیت بزرگ می‌دهد.

مزایا و مشخصات فن پاور لوگیک مدل PL82D12M

با خرید این محصول به یک فن پلاستیکی می‌رسید که با مدل‌های مشابه در بازار تفاوت‌های زیادی دارد. برخلاف فن‌هایی پلاستیکی به نام و نشان که بدنه پلاستیکی بی کیفیتی دارند، بدنه اصلی این محصول از پلاستیک بسیار با کیفیتی ساخته شده است. به همین دلیل نیازی نیست که خیلی نگران محل کار فن یا وارد شدن ضربه به بدنه اصلی محصول باشید. این مزیت برای افرادی که در حال توسعه لوازم الکترونیکی پرتابل هستند، یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود.

البته شرکت لوگیک برای طراحی بدنه استفاده به صورت اینترنال را در نظر گرفته است. پس عدم وجود محافظ روی پروانه اصلی را نباید به حساب کم کاری برند لوگیک بگذارید. همچنین باید نظر بیشتری به سیم‌های اطراف فن بدهید تا احتمال ورود آن‌ها به محدوده گردش پروانه صفر شود.

از دیگر مزایای فن پاور لوگیک مدل PL82D12M براشلس ( Brushless ) بودن الکتروموتور است. براشلس بودن الکتروموتور باعث می‌شود که فن در هنگام کار صدای زیادی از خود تولید نکند. چنین مزیتی برای بسیاری از افراد یک امتیاز بزرگ حساب می‌شود که انتخاب این محصول را ساده‌تر می‌کند.

مشخصات پروانه اصلی فن

پروانه فن نیز مانند بدنه از پلاستیک با کیفیتی ساخته شده و هفت پره پهن دارد. این پره‌های پهن به دلیل طراحی خاص خود با هر بار چرخش پروانه حجم هوای بیشتری را حرکت می‌دهند. همچنین فن با وزن کمش به راحتی به سرعت 1500 دور در دقیقه می‌رسد که برای یک فن مربعی با این رنج قیمتی رقمی مناسب است.

تامین برق و ابعاد نصب فن

برای نصب و راه اندازی این فن مسیر سختی پیش رو نخواهید داشت. تامین برق با یک منبع تغذیه 12 ولتی که جریان 120 میلی آمپری داشته باشد به راحتی انجام می‌شود. نصب محصول نیز در کیس کامپیوتر یا لوازم الکترونیکی مختلفی که مکان نصب فن 8 در 8 سانتی متری دارد کار دشواری نیست.

خرید آنلاین محصول

اگر قصد خرید فن پاور لوگیک مدل PL82D12M را دارید، از این صفحه خارج نشوید. کافیست سفارش خود را در سایت بای بست الکترونیک ثبت کنید تا فن به درب منزل شما بیاید. در صورت ناموجود بودن فن هم می‌توانید از همکاران ما در قسمت تامین قطعات کمک بگیرید.

نظرتان را برای فن 12 ولت 8*8 پاور لوگیک PL82D12M بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه فن 12 ولت 8*8 پاور لوگیک PL82D12M