شماره تماس فروشگاه

021-44292020
Originalمیکروکنترلر PIC16F1704-I/SL
میکروکنترلر PIC16F1704-I/SL

میکروکنترلر PIC16F1704-I/SL

5.0 (7) 0

مشخصات فنی

  • Series SMD/SMT
  • Series SOIC-14

شرح محصول آی سی میکروکنترلر مدل PIC16F1704-ISL

میکروکنترلر در یک برد الکترونیکی، نقش مغز متفکر را بازی می‌کند. به طوری که با حذف این قطعه عملکرد کلی سیستم مختل خواهد شد. به همین دلیل می‌توان گفت که میکروکنترلرها جزو مهم‌ترین آی سی‌های ساخته شده تا به امروز هستند. همچنین این قطعه پرکاربرد در دستگاه‌ها و بردهای مختلفی نصب شده و با مشخصات فنی گوناگونی تولید می‌شود. آی سی میکروکنترلر مدل PIC16F1704-ISL نیز یک محصول با قابلیت‌ها و مشخصات فنی قابل قبول است که شما را به مزایای این قطعه می‌رساند.
این محصول یک آی سی میکروکنترلر با کیفیت است که قابلیت‌های نسبتا مناسبی را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. همچنین نصب و راه اندازی قطعه بسیار ساده بوده و چالش زیادی برای توسعه دهنده ایجاد نمی‌کند. به همین دلیل می‌توان گفت که محصول یک گزینه خرید مناسب برای توسعه دهندگان مبتدی است. البته اگر جزو طراحان مدارهای الکترونیکی حرفه‌ای هستید، قطعا میکروکنترلر قابلیت‌ها و عملکرد خوبی را به شما ارائه خواهد داد.

مزایا و مشخصات فنی آی سی میکروکنترلر مدل PIC16F1704-ISL

آی سی که توسط شرکت مشهور میکروچیپ (Microchip) تولید شده است، جزو میکروکنترلرهای کارآمد بازار محسوب می‌شود. این شرکت برای طراحی ساختار و معماری هسته داخلی میکروکنترلر از فناوری PIC استفاده کرده است. به همین دلیل قطعه قدرت پردازش و سرعت کاری خوبی را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. همچنین پهنای باند 8 بیتی در باس میکروکنترلر این قدرت را بیشتر خواهد کرد.
فرکانس محصول در حالت عادی حدود 32 مگاهرتز است که نشان از سرعت قابل قبول میکروکنترلر می‌دهد. همچنین قطعه به سادگی توانایی برنامه ریزی دارد و تمامی امکانات لازم برای انجام این کار را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. برای مثال در آی سی میکروکنترلر مدل PIC16F1704-ISL یک حافظه فلش 7 کیلوبایتی وجود دارد که مناسب نگهداری از فایل برنامه است. همچنین محصول حافظه موقت یا رم 512 بایتی را نیز در دل خود دارد.  

شرایط راه اندازی و استفاده

خوشبختانه برای خرید و راه اندازی محصول مسیر زیاد سختی را پیش‌رو نخواهید داشت. برای نصب کافیست که 14 پین میکروکنترلر را روی مدارهای چاپی یا بِرِد بٌرد قرار دهید. همچنین ولتاژ 5.5 ولتی برای راه اندازی محصول مناسب است. ناگفته نماند که برای افزایش طول عمر مفید و دسترسی به اعداد اعلامی کارخانه نماید دمای آی سی از 85+ درجه سانتیگراد بالاتر رود.

وضعیت ورودی‌ و خروجی‌ها و اینترفیس میکروکنترلر

به طور کلی میکروکنترلر دارای 14 پین است که 12 عدد از آن‌ها ورودی و خروجی هستند. همچنین مصرف کننده در 8 پایه به تبدیل آنالوگ به دیجیتال دسترسی دارد. برای برنامه ریزی نیز می‌توان از پورت‌های سریال I2C، UART، USART، SPI و LIN استفاده کرد.

خرید با خیال آسوده در سایت بای بست الکترونیک

برای خرید آی سی میکروکنترلر مدل PIC16F1704-ISL نیازی نیست نگرانی خاصی داشته باشید؛ زیرا سایت بای بست الکترونیک این قطعه کاربردی را به ساده‌ترین شکل ممکن به دست شما می‌رساند. فقط کافیست که محصول را از همین صفحه سفارش دهید و با ضمانت سلامت تحویل بگیرید. 

 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021