شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی حافظه MT29F2G08AABWP (TSOP-48)
آی سی حافظه MT29F2G08AABWP (TSOP-48)

آی سی حافظه MT29F2G08AABWP (TSOP-48)

5.0 (11) 0
  • شماره فنی قطعه:MT29F2G08AABWP
  • دسته بندی:آی سی
  • توضیحات:

    NAND Flash Memory. Micron

شرح محصول آی سی حافظه مدل MT29F2G08AABWP

آی سی‌ها را مدارهای مجتمع (IC-integrated circuit) در دنیای الکترونیک نقش‌های مختلفی را بازی می‌کنند. برای مثال گاهی برای تبدیل سیگنال‌های استفاده می‌شوند یا وظیفه کنترل پاور یک سیستم را بر عهده می‌گیرند. اما یکی از کاربردهای مهم آی سی‌ها نگهداری اطلاعات در سیستم‌های الکترونیکی است. این دسته از قطعات که آی سی حافظه نام دارند، می‌توانند اطلاعات مهمی مانند کدهای برنامه را در خود نگهداری کنند. اگر شما هم به دنبال چنین قطعه‌ای برای توسعه دستگاه خود هستید، آی سی حافظه مدل MT29F2G08AABWP را خریداری کنید.
همانطور که در نام محصول پیداست، با یک حافظه الکترونیکی طرف هستیم که به شکل یک آی سی روی برد قرار می‌گیرد. این محصول توسط شرکت مشهور میکرون تکنولوژی (Micron Technology) تولید شده و جزو حافظه‌های NAND محسوب می‌شود. به طور کلی قطعه از نوع حافظه‌های فلش این گیت منطقی است و با استانداردهای معتبری به دست مصرف کننده می‌رسد. برای مثال قطعه گواهی RoHS اروپا و استاندارد ECCN آمریکا را به همراه دارد.

مزایا و مشخصات فنی آی سی حافظه مدل MT29F2G08AABWP

اولین مزیتی که با خرید محصول به دست می‌آورید، فضای 2 گیگابیتی ذخیره سازی است. همچنین برای دسترسی به این میزان حافظه ذخیره سازی قابل توجه زمان زیادی نیاز ندارید؛ زیرا قطعه در 18 نانوثانیه حافظه 2 گیگابیتی را در اختیار شما می‌گذارد. در طراحی حافظه نیز از معماری سکتور (Sector) یا بخش بندی استفاده شده که به تنهایی چند مزیت بزرگ را به محصول اضافه می‌کند.
سکتورها در حافظه ابعادی 128 در 2048 کیلوبایت دارند و از الگوی طراحی متقارن استفاده می‌کنند. به همین دلیل استفاده از فضای حافظه برای توسعه دهنده ساده‌تر خواهد شد. چنین سکتور بندی مناسبی پهنای آدرس باس به 8 بیت می‌رساند، همچنین موقعیت‌های بیشتری برای قرار دادن کلمات برنامه در آی سی حافظه مدل MT29F2G08AABWP ایجاد می‌کند.

برنامه ریزی و پاک کردن حافظه

با استفاده از 48 پین روی آی سی می‌توانید قطعه را به طور دلخواه برنامه‌ریزی کنید. برای برنامه‌ریزی این محصول نیاز به یک رابط پارالل (Parallel) دارید. همچنین طبق شرکت سازنده برنامه‌ریزی قطعه به ازای هر صفحه حدود 0.7 میلی ثانیه زمان می‌برد. اگر هم قصد پاک کردن اطلاعات را داشته باشید، باید 0.03 میلی ثانیه برای هر بلاک صبر کنید. ناگفته نماند که حافظه حداکثر 256 میلیون کلمه را ذخیره می‌کند.

برق راه اندازی و دمای مناسب کار

شرکت سازنده محدوده ولتاژ ورودی مناسب را بین 2.7 تا 3.6 ولت برای آی سی در نظر گرفته است. همچنین طبق دیتاشیت محصول، جهت دریافت عملکرد ایده‌آل ولتاژ 3.3 ولتی توصیه می‌شود. به طور کلی نیز قطعه دمای 0 تا 70+ درجه سانتیگراد را تحمل می‌کند. در هنگام برنامه‌ریزی و کار نیز قطعه فقط 30 میلی آمپر جریان عبوری دارد که مصرف بهینه برق را نشان می‌دهد.

خرید آنلاین با بهترین قیمت

نیازی نیست که وقت و هزینه زیادی را برای پیدا کردن و خرید آی سی حافظه مدل MT29F2G08AABWP هدر دهید. کافیست از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک قطعه را خریداری کنید و با بهترین قیمت در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021