شماره تماس فروشگاه

021-44292020
پیزو mss5m1
پیزو mss5m1

پیزو mss5m1

5.0 (9) 0
  • شماره فنی قطعه:mss5m1
  • دسته بندی:پیزو

شرح محصول بازر پیزو مدل mss5m1

بازرهای پیزوالکتریک یکی از پرکاربردترین قطعاتی هستند که جهت ایجاد صداها یا هشدارهای صوتی در دستگاه‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین می‌توان پیزوهای مختلف را با ابعاد، مشخصات و صدای متفاوت خریداری کرد. اگر شما هم به دنبال یک پیزو مناسب هستید، بازر پیزو مدل mss5m1 را از دست ندهید.
این محصول از کارخانه مالوری سونالرت بیرون آمده که یکی از مشهورترین شرکت‌های تولید کننده پیزوالکتریک محسوب می‌شود. به همین دلیل قطعه از نظر ساختاری دارای کیفیت ساخت بالایی است که عمر بالای آن را تضمین می‌کند. ناگفته نماند که محصول با توجه به قیمت که دارد، مشخصات فنی قابل قبولی را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد.

مزایا و مشخصات فنی بازر پیزو مدل mss5m1

به طور کلی پیزوالکتریک ساخته شده توسط مالوری سونالرت دارای مزایای و مشخصات فنی مناسبی است. اولین امتیاز مثبتی که می‌توان به محصول داد، به ابعاد کوچک آن مربوط می‌شود. بدنه اصلی پیزو دارای یک طراحی دایره‌ای شکل است که قطر آنن به 23 میلیمتر می‌رسد. همچنین ارتفاع نصب نیز تنها 13.5 میلیمتر خواهد بود. به همین دلیل می‌توان قطعه را به راحتی در دستگاه‌های الکترونیکی با ابعاد کوچک نصب کرد. با وجود وزن 0.211644 انسی نیز دیگر نیازی نیست که نگران سنگین شدن وزن دستگاه باشید.
بازر پیزو مدل mss5m1 جهت نصب نیاز به دانش فنی بسیار بالایی ندارد. به دلیل وجود طراحی دایره‌ای شکل، به راحتی می‌توان جای مناسبی برای نصب قطعه فراهم کرد. همچنین با وجود قابلیت نصب Flush Mount یا توکار، قطعه اختلالی در زیبایی دستگاه به وجود نمی‌آورد. دسترسی به پایه‌های محصول نیز تنها با لحیم کاری ساده امکان پذیر خواهد بود.

مشخصات صوتی و کاری محصول

صدایی که از طریق محصول می‌شنوید، به صورت پالسی یا ضربان شکل است. به همین دلیل قطعه جهت طراحی سیستم‌های هشدار دهنده مناسب‌تر خواهد بود. همچنین بلندی صدا حدود 88 دسیبل بوده و برای ایجاد آن یک منبع تغذیه 5 ولتی با جریان 250 میلی آمپر کافی می‌باشد.

خرید آنلاین تنها با چند کلیک

اگر قصد خرید بازر پیزو مدل mss5m1 را دارید، باید کار ثبت سفارش را از طریق همین صفحه شروع کنید. کافیست محصول را در سبد خرید بگذارید تا سایر مراحل با توجه به نیاز شما به پایان برسد. هر جای ایران که ساکن باشید، بای بست الکترونیک این محصول را به دستتان خواهد رساند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021