بای بست الکترونیک

کامکتور ms3106f10sl-3p

ms3106f10sl-3p


ms3106f10sl-3p

+
-
بدون قیمت

جزئیات

شرح محصول کانکتور دایره‌ای مدل ms3106f10sl-3p

کانکتورهای دایره‌ای که در دستگاه‌های الکترونیکی اطراف ما حضور دارند، معمولا ولتاژ و جریان نسبتا کمی را از خود عبور می‌دهند. اما شرکت‌های سازنده محصولاتی را در لیست تولید خود قرار داده‌اند از نظر کارایی در جایگاه بسیار بالایی قرار می‌گیرند. محصولاتی که می‌توان آن‌ها را در محیط‌های نظامی و صنعتی مورد استفاده کرد و صدها ولت برق را از آن‌ها عبور داد. اگر شما هم به دنبال چنین محصولی هستید، کانکتور دایره‌ای مدل ms3106f10sl-3p مناسب شما خواهد بود.
این محصول یک کانکتور دایره‌ای است که با استانداردهای نظامی ساخته شده و دارای ویژگی‌های منحصر به فردی می‌باشد. شرکت سازنده نیز تمام تلاش خود را کرده که مقاوم‌ترین متریال را برای ساخت بدنه و سوکت‌ها به کار بگیرد.

مزایا و مشخصات فنی کانکتور دایره‌ای مدل ms3106f10sl-3p

مهم‌ترین مزیتی که در محصول وجود دارد، مربوط به کیفیت ساخت بالای قطعات می‌شود. با وجود چنین بدنه با کیفیتی کانکتور به راحتی در محیط‌‌های صنعتی بزرگ یا نظامی کار خواهد کرد. پوسته اصلی کانکتور از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده تا محصول دیگر در مقابل زنگ زدگی یا شرایط آب و هوایی بد آسیب پذیر نباشد. همچنین پوسته کانکتور با فلز روی آب کاری شده و رنگ زیتونی روشنی دارد.
البته که شرکت آمفنول ( Amphenol ) برای تولید قطعات داخلی کانکتور نیز کم نزاشته است. کانکتور دایره‌ای مدل ms3106f10sl-3p دارای پین‌های آلیاژ مسی هستند که با نقره آبکاری شده‌اند. با وجود چنین متریالی مقاومت داخلی کانکتور به شدت کاهش یافته و محصول به بیشترین راندمان می‌رسد.
از مشخصات ظاهری و متریال محصول که بگذریم به ویژگی‌های فنی قابل قبول آن می‌رسیم. کانکتور به طور کلی توانایی تحمل اختلاف پتانسیل 700 ولت با جریان 13 آمپر را دارد. سوکت آن به شکل سه پین طراحی شده که حالت نر دارند. همچنین سایز پوسته 10SL است و پین‌ها به شکل سه حالته ( 3 Position ) در درون آن قرار گرفته‌اند.

خرید آنلاین کانکتور از بای بست الکترونیک

کانکتور دایره‌ای مدل ms3106f10sl-3p را می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک به ساده‌ترین شکل  ممکن خریداری کنید. برای انجام این کار کافیست محصول را در سبد خرید بگذارید و مراحل ثبت سفارش را طبق سلیقه خود به پایان برسانید. همچنین در صورتی که محصول ناموجود است یا قصد خرید با تعداد بالا را دارید، می‌توانید با همکاران ما در بخش تامین قطعات تماس بگیرید.

نظرتان را برای محصول کامکتور ms3106f10sl-3p بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مرتبط

محصولات

محصولات مرتبط با کامکتور ms3106f10sl-3p