شماره تماس فروشگاه

021-44273798
فن 12 ولت 9*9 می جی MJ902512
فن 12 ولت 9*9 می جی MJ902512

فن 12 ولت 9*9 می جی MJ902512

5.0 (11) 0

فن مربعی می جی مدل MJ902512

بسیاری از افرادی که در حال توسعه بردهای الکترونیکی هستند، روی دمای کار قطعات نظارت دارند. این افراد می‌دانند که بالا رفتن بیش از حد دمای یک قطعه باعث ایجاد زیان‌های مالی خواهد شد. به همین دلیل با قرار دادن یک قطعه خنک کننده مثل فن دمای قطعات را همیشه پایین نگاه می‌دارند. اگر شما هم قصد انجام این کار را دارید، از فن گرد می جی مدل MJ902512 کمک بگیرید.

این محصول یک فن الکتریکی مربعی نسبتا کوچک است که مشخصات مطلوبی دارد. به همین دلیل با خرید آن می‌توانید یک سیستم خنک کننده کامل اما با یک هزینه مقرون به صرفه بسازید. شاید برند می جی در بازار قطعات الکترونیکی شهرت زیادی نداشته باشد، اما با همین محصول خود را به خوبی به مصرف کنندگان معرفی می‌کند. همچنین در تولید محصول به جزئیات زیادی توجه شده تا در هنگام استفاده از فن به مزایای بزرگی دست پیدا کنید.

مزایا و مشخصات فن گرد می جی مدل MJ902512

برند ناشناخته می جی برای تولید شاسی اصلی این محصول از پلاستیک مرغوبی استفاده کرده است. به همین دلیل با در دست گرفتن محصول حس یک بی‌کیفیت نخواهید داشت. همچنین بدنه استحکام قابل قبولی دارد و می‌تواند در مقابل ضربات ضعیف مقاومت خوبی از خود نشان دهد. البته باید بدانید که این فن برای نصب در داخل کیس کامپیوتر یا قاب سایر لوازم الکترونیکی مناسب است.

از آنجایی که باید محصول در داخل قاب یا کیس نصب شود، روی پروانه آن هیچ محافظتی وجود ندارد. به همین دلیل در هنگام نصب باید مراقب سیم‌های اطراف پروانه باشید؛ زیرا آن‌ها با گیر کردن در لای پره‌ها مشکلات زیادی در عملکرد فن ایجاد می‌کنند. سیم‌های الکتروموتور اصلی فن مربعی می جی مدل MJ902512 در شیار مخصوصی قرار داده شده تا به محدوده گردش پروانه وارد نشوند.

مشخصات پروانه اصلی و نصب فن

پروانه اصلی نیز مانند بدنه جنس تمام پلاستیکی دارد. این پروانه پلاستیکی به صورت هفت پره طراحی شده تا با هر بار چرخش هوای بیشتری به جرین در بیاید. به همین دلیل محصول با توجه به توان و سایز خود از قدرت خنک کنندگی و پرتاب باد ایده‌آلی برخوردار است. همچنین به دلیل وزن کم پروانه، این قطعه محرک با کمترین مصرف انرژی به سرعت 2700 دور در دقیقه می‌رسد. برای شروع کار این پروانه پر سرعت، به یک منبع تغذیه 12 ولتی با جریان 180 میلی آمپر نیاز دارید. شاسی فن نیز در سایز استاندارد 9*9*2.5 سانتی متر ساخته شده و در فضایی با همین ابعاد به راحتی قرار می‌گیرد.

خرید آنلاین فن می جی

اگر قصد خرید فن مربعی می جی مدل MJ902512 را دارید، از همین صفحه بای بست الکترونیک شروع کنید. ما روش‌های مختلفی را برای ارسال و پرداخت قرار دادیم تا تمامی مراحل طبق سلیقه شما انجام شود. همچنین در صورت ناموجودی کالا نیز می‌توانید از تیم تامین قطعات تماس بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021