شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی MDU04N010
آی سی MDU04N010

آی سی MDU04N010

5.0 (6) 0
  • شماره فنی قطعه:MDU04N010
  • دسته بندی:آی سی
  • توضیحات:

    SMD Silicon N-channel MOS

شرح محصول آی سی MDU04N010

آی سی‌هایی که در الکترونیک استفاده می‌شوند، مزایای مانند کمتر شدن فضای مورد نیاز برای نصب قطعه و ارائه توان بیشتر را به همراه دارند. همچنین همین ویژگی باعث شده تا برخی از قطعات خاص با ظاهر آی سی‌ها طراحی شوند. آی سی MDU04N010 دقیقا نمونه‌ای برای همین موضوع است که در واقع یک ترانزیستور ماسفت محسوب می‌شود. یعنی زمانی که به یک ترانزیستور ماسفت برای دستگاه‌های سوئیچینگ سریع نیاز دارید، با این محصول در کمترین فضا به نیازتان پاسخ مناسبی می‌دهید.

شرکت سازنده که کمپانی مشهور مگناچیپ (Magnachip) است، این آی سی را با تکنولوژی ماسفت تولید کرده تا ویژگی‌های ارزشمندی مانند مقاومت داخلی کم را به محصول اضافه کند. همچنین قطعه از نظر توان کاری در شرایط بسیار ایده‌آل قرار دارد و توانسته که تست‌های UIL و Rg را به صورت صددرصدی بگذراند. ناگفته نماند که در محصول استانداردهای بین المللی زیادی حضور دارند که عملکرد دقیق و قابل اطمینان آی سی را تضمین می‌کنند.

مزایا و مشخصات فنی آی سی MDU04N010

اگر بخواهیم که مزایای قطعه را معرفی کنیم، در اولین قدم باید به ابعاد قطعه بپردازیم. آی سی به طور کلی حدود 5 در 6 میلیمتر مربع ابعاد دارد که رقم بسیار اندکی است. همچنین در صورتی که قطعه به شیوه استاندارد روی مدارهای الکتریکی نصب شود، حدود 0.9 تا 1.1 میلیمتر به ضخامت برد اضافه خواهد کرد. بدیهیه است که با وجود چنین ابعادی، آی سی از ترانزیستورهای ماسفت معمولی در بردهای الکترونیکی فضای کمتری می‌گیرد.

قطعه علاوه بر ویژگی‌های ظاهری، از نظر مشخصات فنی نیز کاملا بهینه شده است. برای مثال قطعه به خاطر متریال و معماری ایده‌آل به کار رفته فقط 1 میلی اهم مقاومت در بردهای الکترونیکی ایجاد خواهد کرد. یعنی زمانی که از آی سی MDU04N010 در مدارهای سوئیچینگ سریع استفاده می‌کنید،
نیازی نیست که نگران مشکلاتی مانند افت ولتاژ یا جریان باشید.

پارامترهای عملکردی قطعه

آی سی در حالت استاندارد می‌تواند که مانند یک ترانزیستور ماسفت معمولی در جریان 40 ولت کار کند. همچنین اختلاف پتانسیل موجود در پایه‌های درین آی سی 10 ولت بوده و جریان موجود در این قسمت به حدود 100 آمپر می‌رسد.

سرعت و شرایط استاندارد برای کار آی سی


زمانی که قطعه در شرایط استانداردی مورد استفاده قرار بگیرد، کلیه توان خود را در بازه 18.8 تا
96.3 نانو ثانیه ارائه می‌کند. شرکت سازنده اعلام کرده که قطعه در دمای 25 درجه سانتیگراد قرار
بگیرد تا توان کاری بیشتری داشته باشید. البته افزایش یا کاهش دما تا 55- و 150+ درجه سانتیگراد
مشکلی ندارد.

خرید آنلاین با خیال راحت در بای بست الکترونیک

آی سی MDU04N010 را از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید تا محصول را با ضمانت سلامت تحویل بگیرید. با وجود این خدمات در بای بست الکترونیک، دیگر نگران خرابی قطعه پس از تحویل نخواهید بود. همچنین نحوه انجام تمامی مراحل ثبت سفارش با توجه به نیازهای شما قابل انتخاب هستند.

 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021