• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی سوئیچ MAX797CSE

آی سی سوئیچ MAX797CSE

شماره فنی: MAX797CSE

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی سوئیچ مدل MAX797CSE

توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیکی در طول ساخت سیستم از آی سی‌های مختلف برای اهداف خاصی استفاده می‌کنند. یکی از مهم‌ترین کارهایی که در یک برد الکترونیکی انجام می‌شود، سوئیچ بین قطعات گوناگون است. همچنین از سوئیچینگ در سیستم‌های مهمی مانند کنترل قدرت پردازنده‌ها یا میکروکنترلرهای مختلف کمک می‌گیرند. اگر شما هم در پروژه خود باید چنین کاری انجام دهید، باید از یک آی سی سوئیچ ایده‌آل استفاده کنید. آی سی سوئیچ مدل MAX797CSE دقیقا چنین با چنین قابلیتی ساخته شده و گزینه خوبی برای خریدتان خواهد بود.

این محصول توسط یکی از بزرگترین کمپانی‌های سازنده قطعات الکترونیکی به نام Maxim integrated ساخته شده است. به همین دلیل کلیه ویژگی‌های لازم یک آی سی سوئیچینگ را داشته و قابلیت‌های منحصر به فردی در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های مهم آی سی می‌توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد که برای بیشتر خریداران امتیاز بزرگ محسوب می‌شود. اگر شما هم سرمایه زیادی برای توسعه پروژه خود ندارید، می‌توانید از این محصول کمک بگیرید.

مزایا و مشخصات آی سی سوئیچ مدل MAX797CSE

اول از همه باید بدانید که آی سی ماکسیم تنها یک خروجی دارد. یعنی تنها می‌توانید دستور سوئیچ را به یک خروجی داده و عملیات مربوطه را انجام دهید. به همین دلیل اگر قابلیت سوئیچینگ را در بخش‌های مختلف پروژه خود نیاز دارید، یک آی سی برای شما کافی نخواهد بود. البته به دلیل قیمت کم می‌توان بدون نگرانی بابت هزینه از چند آی سی کمک گرفت.

از دیگر مزایای محصول می‌توان به سرعت بالای سوئیچینگ اشاره کرد. با نصب این محصول روی برد عملیات سوئیچینگ بدون کوچکترین تاخیر انجام خواهد شود. همچنین فرکانس سوئیچینگ در آی سی 340 کیلوهرتز است که به تنهایی گواه این مزیت بزرگ است. کافیست آی سی سوئیچ مدل MAX797CSE را طبق دیتاشیت روی برد نصب کنید تا این عملیات کاربردی بدون تاخیر و ایجاد نویز انجام شود.

ابعاد و پارامترها مهم برای شروع کار محصول

شاید تصور کنید که یک آی سی با چنین قابلیت مهم و سرعت بالایی فضای زیادی روی برد شما نیاز خواهد داشت. اما این آی سی تنها 10 در 4 میلی طول و عرض دارد و ضخامتش به 1.5 میلی متر می‌رسد. همچنین می‌توان آی سی را روی مدارهای چاپی و بِرِد برد به راحتی نصب کرد. جهت راه اندازی محصول به یک منبع تغذیه 4.5 ولتی دارید. همچنین اختلاف پتانسیل در خروجی‌های آی سی فقط 5.5 ولت بوده و جریانش تنها 10 آمپر است. برای تضمین عملکرد درست این محصول باید به دمای عملیاتی صفر تا مثبت هفتاد درجه سانتی گراد توجه داشته باشید.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

آی سی سوئیچ مدل MAX797CSE را می‌توانید از بای بست الکترونیک به صورت آنلاین خریداری کنید. ما در سایت خود خدمات مختلفی را قرار داده‌ایم تا تمامی نیازهای مشتریان عزیز به خوبی پاسخ داده شود. اگر آی سی در سایت موجود نبود؛ تیم تامین قطعات سایت همراهتان هستند.

نظرتان را برای آی سی سوئیچ MAX797CSE بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی سوئیچ MAX797CSE