• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی MAX3043CSE

آی سی MAX3043CSE

شماره فنی: MAX3043CSE

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی مدل MAX3043CSE

در دستگاه‌های الکترونیکی که اطراف خود می‌بینید قطعات مختلفی به صورت پیوسته با یکدیگر کار می‌کنند. به همین دلیل تمامی قطعات با هم در ارتباط هستند و با قطع شدن آن دیگر نتیجه مطلوبی حاصل نخواهد شد. گاهی مواقع برخی قطعات امکان برقرار ارتباط با یکدیدگر را ندارند. به همین دلیل توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیکی در انتها به مشکل بزرگی برخورد خواهند کرد. با استفاده از یک آی سی رابط می‌توان چنین مشکلاتی را به ساده‌ترین شکل ممکن پشت سر گذاشت. اگر شما هم در ایجاد ارتباط بین قطعات مختلف مشکل دارید، از آی سی مدل MAX3043CSE کمک بگیرید.

این محصول در واقع یک آی سی رابط است که شرایط ایجاد ارتباط بین قطعات مختلف موجود در دستگاه‌های الکترونیکی را ساده‌تر می‌کند. شرکت سازنده هم هنگام تولید محصول تمام قابلیت‌های لازم را در نظر گرفته تا مشتریانش به یک آی سی رابط ایده‌آل دسترسی پیدا کنند. البته آی سی با توجه به قابلیت‌های خوبی که دارد، هزینه زیادی روی دوش شما نمی‌گذارد. به همین دلیل با هر بودجه‌ای می‌توانید این آی سی رابط پرکاربرد را به پروژه الکترونیکی خود اضافه کنید.

مزایا و مشخصات آی سی مدل MAX3043CSE

همانطور که می‌دانید آی سی‌های رابط همیشه در حال انتقال دیتا بین قطعات مختلف داخل یک دستگاه الکترونیکی هستند. به همین دلیل سرعت انتقال دیتا در این دسته مدارهای مجتمع از اهمیت زیادی برخوردار است. خوشبختانه شرکت ماکسیم در طراحی این آی سی به گونه‌ای عمل کرده تا بتوان نرخ انتقال دیتای بالا را به عنوان یکی از اصلی‌ترین نقاط مثبت محصول در نظر گرفت. آی سی رابط ماکسیم می‌تواند انتقال دیتا را با سرعت 250 کیلوبیت در ثانیه انجام دهد.

از طرفی محصول سایز و حجم بسیار کمی دارد که برای توسعه دهندگان حرفه‌ای مزیت بزرگی محسوب می‌شود. بدون شک وزن 0.0193 انسی و ابعاد 10 میلیمتری آی سی مدل MAX3043CSE تغییر چندانی روی وزن و ابعاد کلی پروژه شما ایجاد نخواهد کرد.

شرایط کار محصول و طراحی پایه‌ها

پایه‌های آی سی به گونه‌ای طراحی شده تا برای نصب آن روی مدارهای چاپی یا بِرد بردها محدودیتی نداشته باشید. البته باید لحیم کاری روی پایه‌ها را با نهایت دقت انجام دهید تا مشکل اتصال کوتاه روی برد دستگاه شما ظاهر نشود. این محصول در هنگام کار جریان ناچیز 2 میلی آمپری دارد که روی کاهش مصرف برق دستگاه تاثیرگذار خواهد بود. همچنین جهت راه اندازی آی سی و ایجاد ارتباط بین قطعات مختلف باید از یک منبع تغذیه 4.75 تا 5.25 ولتی کمک بگیرید. آی سی توانایی کار در دمای صفر تا 70 درجه سانتی گراد را دارد و بهتر است جهت افزایش عمر به این بازه دمایی دقت کنید.

خرید از بای بست الکترونیک

سایت بای بست الکترونیک شرایطی را فراهم کرده تا دیگر برای خرید آی سی مدل MAX3043CSE نیازی به خارج شدن از منزل نداشته باشید. کافیست از همین صفحه مراحل خرید را آغاز کنید تا آی سی در کمترین زمان ممکن به دستتان برسد.

نظرتان را برای آی سی MAX3043CSE بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی MAX3043CSE