شماره تماس فروشگاه

021-44273798
فن 12 ولت 8*8 اسپیس فن M802512BM
فن 12 ولت 8*8 اسپیس فن M802512BM

فن 12 ولت 8*8 اسپیس فن M802512BM

5.0 (11) 0

شرح محصول فن اسپیس فن مدل M802512BM

فن‌های مربعی گزینه‌ای هستند که معمولا افراد برای ساخت سیستم‌های خنک کننده انتخاب می‌کنند. از آنجایی که فن‌های مربعی ساختار ساده‌ای دارند، به راحتی در لوازم الکترونیکی قرار می‌گیرند. اما گاهی مواقع سایز قاب به قدری کوچک می‌شود که دیگر جایی برای نصب فن باقی نمی‌ماند. در چنین شرایطی ممکن است بسیاری از قطعات دچار افزایش حرارت شوند و مشکلاتی را به وجود بیاورند. اگر شما هم در توسعه پروژه الکترونیکی خود چنین مشکلی دارید، از فن اسپیس فن مدل M802512BM کمک بگیرید.

این محصول که توسط برند اسپیس فن تولید شده، مشخصات نسبتا ایده‌آل دارد که نیاز بیشتر مصرف کنندگان را پاسخ می‌دهد. همچنین شرکت اسپیس فن تمام تلاش خود را کرده تا یک فن مربعی خوش قیمت را به دست مشتریان برساند. مشخصات فنی مناسب، ابعاد کوچک و قیمت پایین محصول را به یک فن مشتری پسند تبدیل کرده است.

مزایا و مشخصات فن اسپیس فن مدل M802512BM

با یک نگاه اولیه به محصول شاسی پلاستیکی را می‌بینید که به خوبی قالب‌گیری شده و جنس مناسبی دارد. به همین دلیل می‌توانید حساب ویژه‌ای روی طول عمر مفید فن باز کنید. خوشبختانه شرکت اسپیس فن کیفیت محصول را فدای قیمت نکرده و از متریال با کیفیتی برای ساخت محصول استفاده کرده است. البته در هنگام استفاده باید توجه زیادی به محل کار فن داشته باشید؛ زیرا شاسی اصلی برای استفاده اینترنال طراحی شده و هیچ محافظی رو پروانه فن وجود ندارد

در صورتی که سیم‌های اطراف فن نظم خوبی نداشته باشند، ممکن است که به محدوده گردش پروانه وارد شوند. همچنین سیم‌ها در صورت چنین اتفاقی عملکرد فن را به طور کامل مختل خواهند کرد. طراحان محصول برای رفع این مشکل سیم‌های اصلی فن اسپیس فن مدل M802512BM را در شیاری قرار داده تا محکم سر جای خود قرار بگیرند.

مشخصات منبع تغذیه و نصب اصولی فن

جهت راه اندازی این فن کافیست یک منبع تغذیه Dc با ولتاژ 12 ولت تهیه کنید که خروجی 180 میلی آمپری داشته باشد. همچنین اگر کیس کامپیوتر یا سایر لوازم الکترونیکی شما از فن‌های مربی 8 سانتی متری پشتیبانی کند، مراحل نصب سختی نخواهید داشت. البته برای کارکرد بهتر فن عمق مکان نباید کمتر از 2.5 سانتی متر شود.

مشخصات پروانه اصلی فن

پروانه اصلی فن مانند بدنه جنس پلاستیکی دارد و به صورت 7 پره طراحی شده است. این پره‌های پلاستیکی گوشه‌های تیزی دارند که به بهبود وضعیت آیرودینامیک پروانه کمک می‌کنند. همچنین پروانه با وزن کم خود بدون اینکه انرژِی زیادی تلف کند، به سرعت 2000 دور در دقیقه می‌رسد.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

فن اسپیس فن مدل M802512BM را از همین صفحه سفارش دهید تا دیگر درگیر مشکلات مراجعه حضوری به بازار قطعات الکترونیکی نشوید. ما در سایت بای بست الکترونیک روش‌های گوناگونی برای پرداخت و ارسال قرار داده تا تمامی مراحل خرید طبق نیازهای شما انجام شود.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021