• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی M51996AF

آی سی M51996AF

شماره فنی: M51996AF

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی سوئیچینگ مدل M51996AF

بدون شک آی سی‌های سوئیچینگ جزو پر کاربردترین قطعات در دستگاه‌های الکترونیکی هستند. به طوری که دستگاه‌هایی را نمی‌توانید پیدا کنید که در آن آی سی سوئیچینگ وجود نداشته باشد. شرکت‌های سازنده قطعات الکترونیکی برخی از آی سی‌های سوئیچ خود را با ویژگی‌های خاص تولید می‌کنند. برای مثال آی سی می‌تواند نقش رگلاتور را نیز در دستگاه بازی کند. همچنین آی سی‌هایی را می‌توان یافت که با برق متناوب شهری سازگاری دارند. آی سی سوئیچینگ مدل M51996AF محصولی است که با تمامی این ویژگی‌ها ساخته شده و گزینه خوبی برای خرید شما خواهد بود.

شرکت سازنده این محصول تمام تلاش خود را کرده تا یک آی سی سوئیچ کامل را به دست مصرف کننده برساند. به همین دلیل در محصول قابلیت‌هایی را می‌بینیم که همگی برای توسعه دهندگان امتیاز محسوب می‌شوند. همچنین آی سی با توجه به قابلیت‌های متنوعی که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است که هزینه توسعه پروژه شما را کاهش می‌دهد.

مزایا و مشخصات آی سی سوئیچینگ مدل M51996AF

اولین قابلیت مهمی که در این محصول وجود دارد، طراحی مخصوص و سازگار با برق متناوب است. به لطف قابلیت رگلاتوری آی سی می‌توان جریان برق مستقیم را از طریق منبع تغذیه AC به دست آورد. توسعه دهندگان با استفاده از این قابلیت می‌تواند در تامین برق قسمت‌های مختلف برد آزادانه‌تر عمل کنند. همچنین محصول سازگاری کامل با ماسفت را دارد که به تنهایی یک مزیت بسیار بزرگ محسوب می‌شود. البته درایور درون آی سی به صورت مستقیم با ماسفت کار خواهد کرد و فرکانس محصول هنگام انجام این کار حدود 500 کیلو هرتز خواهد بود.

یکی از قابلیت‌های جذاب این محصول، صعود و سقوط ماسفت در کمترین زمان ممکن است. آی سی تنها در 60 ثانیه به اوج ماسفت در خروجی رسیده و سقوط کامل ان حدود 40 نانو ثانیه خواهد بود. به همین دلیل آی سی سوئیچینگ مدل M51996AF با ورود به دستگاه‌های الکترونیکی هیچ اختلالی در سرعت یا راندمان ایجاد نمی‌کند.

قابلیت‌های محافظتی آی سی

تمام سیستم‌های محافظتی که برای افزایش عمر یک آی سی نیاز است را می‌توانید در این محصول پیدا کنید. برای مثال ای سی به سیستم کنترلی مجهز شده تا از هدر رفتن اختلاف پتانسیل در خروجی‌ها جلوگیری کند. به همین دلیل دیگر مشکلاتی نظیر افت ولتاژ یا کاهش جریان را کمتر در پروژه خود خواهید دید. همچنین این سیستم از افزایش ناگهانی ولتاژ و سوختن آی سی به طور کامل جلوگیری خواهد کرد. سیستم محدودیت مدار هم در این محصول با متد پالس با پالس کار می‌کند که یکی از بهترین قابلیت‌های محافظتی آی سی محسوب می‌شود.

خرید از بای بست الکترونیک

آی سی سوئیچینگ مدل M51996AF را می‌توانید همین الان از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. مهم نیست که کجای ایران ساکن هستید؛ زیرا روش‌های ارسال مختلف ما سفارش شما را حتما به دستتان می‌رساند. همچنین راه‌های مختلفی برای پرداخت مبلغ سفارش خود دارید.

نظرتان را برای آی سی M51996AF بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی M51996AF