شماره تماس فروشگاه

021-44273798
فن موتور پروانه 12 ولت 8*8 وای ال M-347
فن موتور پروانه 12 ولت 8*8 وای ال M-347

فن موتور پروانه 12 ولت 8*8 وای ال M-347

5.0 (13) 0

مشخصات فنی

  • Voltage 12 V
  • Size 8*8 mm

محصول فن موتور پروانه وای‌ال مدل M-347

در بازار قطعات الکترونیک فن‌های بسیار متنوعی وجود دارند که می‌توانید برای پروژه الکترونیکی خود استفاده کنید. برخی از همین فن‌ها ساختار خاصی دارند و فقط در مصارف خاصی عملکرد مناسب خود را نشان می‌دهند. به همین دلیل باید در انتخاب محصول خود دقت بسیار بالایی داشته باشید. فن موتور پروانه وای‌ال مدل M-347 یکی از مدل‌های خاص فن است و راندمان بسیار بالایی دارد.

شاید نام برند وای ال برای بسیاری از توسعه دهندگان بردهای الکترونیکی آشنا نباشد. اما با خرید محصول این برند به ویژگی‌هایی می‌رسید که در هیچ یک محصولات موجود که برندی مشهور دارند موجود نیست. شرکت وای ال برای طراحی تک تک اجزای این فن ابتکار عمل به خرج داده تا بتواند به برخی از نیازهای حرفه‌ای کاربران پاسخ دهد. به همین دلیل اگر به دنبال یک فن خنک کننده با کاربردهای حرفه‌ای می‌گردید، این محصول را از دست ندهید.

مزایا و مشخصات فن موتور پروانه وای‌ال مدل M-347

مانند سایر فن‌های موجود در بازار، فن موتور پروانه وال ای کاملا از پلاستیک ساخته شده است. خوشبختانه بدنه پلاستیکی این محصول کیفیت بالایی دارد و بعید است که با ضربات کوچک آسیب زیادی ببیند. البته شاسی اصلی فن در قالب استاندارد فن‌های اینترنال طراحی شده و ظاهری عجیب دارد. به همین دلیل با نگاه اولیه به محصول یک فن خنک کننده کاملا جدید را خواهید دید.

شاسی اصلی فن به صورت دایره‌ای طراحی شده و با ساختار فن‌های مربعی تفاوت‌هایی دارد. توجه داشته باشید که به دلیل استفاده داخلی از فن هیچ محافظی روی پروانه اصلی تعبیه نشده است. پس در هنگام نصب باید اندکی حرفه‌ای‌تر عمل کنید. همچنین باید مراقب سیم‌های اطراف فن موتور پروانه وای‌ال مدل M-347 باشید تا وارد محدوده گردش پروانه نشوند.

مشخصات پروانه اصلی فن

یکی از بزرگترین مزایای این محصول پروانه اصلی است که مشخصات بسیار جالبی دارد. پروانه اصلی فن وای ال تعداد پره‌های بسیار زیادی دارد که شما را به امتیازهای بزرگی می‌رساند. این پروانه پلاستیکی با تعداد پره‌های زیاد خود می‌تواند با هربار چرخش حجم‌های زیادی را انتقال دهد. قدرت انتقال هوای بالا به همراه سرعت چرخش 2600 دور در دقیقه‌ای راندمان این محصول را به شدت افزایش داده است.

مشخصات منبع تغذیه و ابعاد نصب محصول

برای نصب درست محصول به ابعاد 8 در 8 سانتی متر نیاز دارید که باید عمق 2.5 سانتی متری داشته باشد. همچنین جای پیچ‌های محصول مدل استاندارد فن‌های حلزونی است. تامین برق فن نیز با یک منبع تغذیه 12 ولتی 500 میلی آمپر به سادگی انجام می‌شود.

خرید آنلاین در کمترین زمان

جهت خرید فن موتور پروانه وای‌ال مدل M-347 از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. با انجام این کار هر جای ایران که باشید می‌توانید به این فن کاربردی دسترسی داشته باشید. ما روش‌های مختلفی را برای ارسال قرار داده‌ایم تا فن در کمترین زمان به دستتان برسد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021