شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول اسکنر بارکد LV4 CCD
ماژول اسکنر بارکد LV4 CCD

ماژول اسکنر بارکد LV4 CCD

5.0 (5) 0

ماژول اسکنر بارکد LV4 CCD

اگر قصد دارید که یک دستگاه صندوق فروشگاهی را در خانه با چند قطعه الکترونیکی ساده درست کنید، ماژول اسکنر بارکد LV4 CCD گزینه خوبی برای شما خواهد بود. به کمک این ماژول می‌توانید قابلیت اسکن کردن بارکد را به دستگاه اضافه کرده و یک پروژه حرفه‌ای را توسعه دهید. با کمک این ماژول می‌توان انواع بارکدهای استاندارد را در کوتاه‌ترین زمان ممکن اسکن کرد.

سازنده این محصول تمام تلاش خود را کرده تا یک اسکنر با کیفیت اما خوش قیمت را در اختیار عاشقان الکترونیک قرار دهد. به همین دلیل با توجه به بازه قیمتی محصول، اسکنر سرعت و کیفیت قابل قبولی دارد. همچنین یک قاب پلاستیکی در زیر برد اصلی طراحی شده تا ماژول پس از نصب اختلالی در ظاهر پروژه شما ایجاد نکند. اگر تصور می‌کنید که برای نصب این ماژول به فضای زیادی نیاز دارید، اصلا نگران فضای نصب نباشید؛ زیرا ماژول فقط 47 در 40 میلیمتر است که ضخامت آن 21 میلیمتر بیشتر نیست. پس اگر در پروژه با محدودیت فضا رو به رو هستید، لحظه‌ای در خرید محصول شک نکنید.

مزایا و مشخصات ماژول اسکنر بارکد LV4 CCD

از مشخصات ظاهری که عبور کنیم به برد اصلی می‌رسیم که روی قاب پلاستیکی اسکنر اصلی نصب شده است. روی برد قطعه خاصی وجود ندارد و فقط یک چیپ اصلی را می‌بینیم که وظیفه پردازش تصاویر اسکن شده را دارد. همچنین روی برد یک میکروسوئیچ کوچک دیده می‌شود که با فشرده شدن اسکنر را فعال می‌کند تا بارکدهای ذخیره شوند.

پین‌ها و کابل فلت ماژول

در لبه برد اصلی ماژول چند پین را می‌بینید که هیچ حرفی کنار آن‌ها نوشته نشده و شاید پیدا کردن پین‌ها را برای کاربر سخت کند. از طرفی پین‌های لحیم کاری شده هستند و ظاهری شبیه به پین‌های جامپر نر دارند. سازنده برای اینکه اتصال ماژول را برای کاربر ساده‌تر کند، یک کابل فلت به همراه ماژول قرار داده است. این کابل به راحتی روی پین‌های اصلی برد ماژول اسکنر بارکد LV4 CCD سوار شده تا برای اتصال برد به میکروکنترلر مشکلی وجود نداشته باشد.

مشخصات سنسور اصلی

سنسور استفاده شده در ماژول از نوع لامپ فلوئرسنت قرمز رنگ است و می‌توانید از لامپ 1500 LUX MAX برای تعویض آن استفاده کنید. به لطف این سنسور و چیپ پردازشگر روی برد، ماژول می‌توان 100 اسکن را در هر ثانیه انجام دهد. عرض اسکن بارکد به 55 میلیمتر می‌رسد و می‌تواند بارکردها را از فاصله 2.75 اینچی تشخیص دهد.

خرید از بای بست الکترونیک

ماژول اسکنر بارکد LV4 CCD با کابل فلت مخصوص به مشتریان عزیز سایت بای بست الکترونیک عرضه می‌شود. اگر قصد خرید این ماژول کاربردی و جالب را دارید، از همین صفحه مراحل ثبت سفارش را شروع کنید. تیم سایت تمام تلاش خود را می‌کند تا پس از ثبت سفارش شما، محصول در کمترین زمان ممکن به دستتان برسد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021