• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

رگولاتور سوئیچینگ LTC3127EMSE

رگولاتور سوئیچینگ LTC3127EMSE

شماره فنی: LTC3127EMSE

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول رگولاتور سوئیچینگ مدل LTC3127EMSE

در دستگاه‌های الکترونیکی که اطراف خود می‌بینید، چندین قطعه وجود دارد که هر کدام با میزان ولتاژ مشخصی کار می‌کنند. حال اگر یک قطعه به ولتاژ بالاتری از میزان اختلاف پتانسیل منبع تغذیه نیاز داشته باشد، تنها دو راه برای رفع این مشکل وجود دارد. راه اول اینکه منبع تغذیه جدیدی به پروژه اضافه شود که هزینه زیادی روی دست مصرف کنندگان می‌گذارد. به خصوص برای پروژه‌های کوچک که بودجه زیادی برای خرید قطعات ندارد. راه دوم نیز با خرید رگولاتور سوئیچینگ مدل LTC3127EMSE پیش پای شما قرار می‌گیرد که چندان هزینه‌بر نیست.

این قطعه با قرار گرفتن در مسیر بردهای الکترونیکی، میزان اختلاف پتانسیل را تا حدود 35 درصد افزایش می‌دهد. همچنین محصول مخصوص استفاده در مدارهای DC ساخته شده و وزن زیادی ندارد. به همین دلیل می‌توانید آن را به راحتی برای توسعه دستگاه‌های قابل حمل که با باطری کار می‌کنند مورد مصرف قرار دهید. همچنین ابعاد کوچک آی سی فضای زیادی را برای نصب نیازی ندارد.

مزایا و مشخصات فنی رگولاتور سوئیچینگ مدل LTC3127EMSE

اولین مزیتی که در این محصول وجود دارد، قابلیت برنامه‌ریزی است که برای توسعه دهندگان امتیاز بزرگی است. با وجود این قابلیت می‌توانید رگولاتور را برای کار با سایر قطعات دیگر مانند میکروکنترلرها برنامه‌ریزی کنید. بدیهی است که با چنین قابلیت کاربردهای محصول افزایش یافته و به کمک آن می‌توان دستگاه‌های حرفه‌ای را ساخت. پایه‌های محصول نیز قابلیت نصب روی بِرِد بُرد را دارد تا جهت اتصال قطعه به میکروکنترلرها زمان زیادی صرف نکنید. البته رگولاتور را می‌توان با لحیم کاری روی مدارهای چاپی نیز نصب کرد، اما این کار باید با دقت زیادی انجام شود تا قطعه اتصال کوتاه پیدا نکند.

شرکت سازنده قطعه که در ساخت قطعات آنالوگ شهرت دارد، تکنولوژی‌های بوست و باک ( Boost, Buck ) را برای طراحی رگولاتور به کار گرفته است. با وجود این تکنولوژی‌ها، رگولاتور سوئیچینگ مدل LTC3127EMSE عملکرد بهتری را از خود در دستگاه‌های الکترونیکی نشان می‌دهد. همچنین قطعه استانداردهای بین المللی مانند RoHS را کسب کرده و از نظر کیفیتی تضمین شده می‌باشد.

پارامترهای کاری محصول

برای راه اندازی قطعه باید ولتاژ 3.6 ولت را به پایه مخصوص برسانید و در خروجی‌های رگولاتور می‌توانید ولتاژ 1.8 تا 5.25 ولتی را دریافت کنید. به همین دلیل قطعه می‌تواند به دو صورت افزاینده و کاهنده ولتاژ کار کند. همچنین جریان لحظه‌ای در خروجی‌های محصول روی 1 آمپر ثابت شده تا آی سی توانایی کار با قطعات بیشتری را داشته باشد.

فرکانس سوئیچینگ محصول نیز حدود 1.35 مگاهرتز می‌باشد که نشان از سرعت بالای کار قطعه در دستگاه‌ها مختلف می‌دهد. شرکت سازنده نیز در دیتاشیت محصول ذکر کرده که آی سی نباید خارج از بازه دمایی 40- تا 85+ درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار بگیرد.

خرید آنلاین از سایت بای بست الکترونیک

رگولاتور سوئیچینگ مدل LTC3127EMSE را می‌توانید بدون خارج شدن از منزل تنها با چند کلیک در کمترین زمان ممکن خریداری کنید. سایت بای بست الکترونیک روش‌های متنوعی را برای ارسال قرار داده تا سفارشات در زمان کمتری به دست شما عزیزان برسد.

نظرتان را برای رگولاتور سوئیچینگ LTC3127EMSE بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه رگولاتور سوئیچینگ LTC3127EMSE