شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی LM74610QDGKRQ1
آی سی LM74610QDGKRQ1

آی سی LM74610QDGKRQ1

5.0 (13) 0
  • شماره فنی قطعه:LM74610QDGKRQ1
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی مدل LM74610QDGKRQ1

بدون شک یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های دستگاه‌های الکترونیکی بخش منبع تغذیه است. در واقع این بخش با تامین اختلاف پتانسیل و جریان مناسب دستگاه را به شیوه مناسب راه اندازی می‌کند. البته در مواردی نقص در منبع تغذیه مشکلاتی مانند بازگشت یا افت جریان به وجود می‌آید. توسعه دهندگان برای اینکه جلوی چنین مشکلی را بگیرند، از آی سی‌های محافظتی استفاده می‌کنند. اگر شما هم چنین نیازی دارید، آی سی مدل LM74610QDGKRQ1 را در سبد خریدتان قرار دهید.

این محصول یک آی سی محافظتی جریان است که می‌تواند در پروژه‌های مختلف مانند ابزارهای برقی، یونیت‌های کنترل سیستم تبدیل دنده و... مورد استفاده می‌گیرد. همچنین شرکت سازنده محصول ویژگی‌های منحصر به فردی را در آی سی قرار داده که همگی برای مصرف کنندگان مفید خواهد بود. اگر هم بودجه کمی برای خرید قطعات دستگاه خود کنار گذاشته‌اید، نیازی نیست که نگران باشید؛ زیرا قطعه قیمت بسیار مناسبی دارد.

مزایا و مشخصات فنی آی سی مدل LM74610QDGKRQ1

دقت کنید که محصول یک آی سی کنترل کننده است که می‌تواند در دستگاه‌های با کانال منفی به درستی کار کند. همچنین قطعه در دسته آی سی‌های سازگار با دیودهای هوشمند کنترل کننده قرار می‌گیرد که کاربردهای بسیار زیادی دارند. از دیگر مزایای محصول داشتن گواهینامه RoHs است که تا حدودی باعث آرامش خاطر مصرف کنندگان خواهد شد. به لطف وجود چنین استانداردی کیفیت بالا و عملکرد دقیق قطعه تضمین شده و آی سی بدون هیچ مشکل خاصی در کنار سایر قطعا مشغول به کار می‌شود.

یکی از اقدامات محافظتی که توسط آی سی روی برد اعمال می‌گردد، کنترل ولتاژ بازگشتی است. با وجود چنین ویژگی خاصی در محصول، دیگر نگران خرابی‌های ناشی از این اتفاق در دستگاه خود نخواهید بود. البته باید در نظر داشت که قطعه بازگشت ولتاژ تا سقف 45 ولت را تحمل خواهد کرد. همچنین محدودیتی در قسمت ولتاژ مثبت ترمینال آنود وجود ندارد.

سرعت کار محصول

شرکت سازنده آی سی مدل LM74610QDGKRQ1 سعی کرده تا سرعت پاسخ دهی محصول را به کمترین میزان ممکن برساند. به همین دلیل آی سی در زمان ناچیز 2 میکروثانیه وظایف خود را انجام می‌دهد. بدیهی است که به دلیل کم بودن زمان پاسخ دهی، قطعه تاخیری در عملکرد کلی دستگاه ایجاد نکرده و شما را در افزایش راندمان پروژه کمک می‌کند.

پارامترهای عملکرد آی سی

به طور کلی جریان کاری قطعه 0 آمپر بوده و هیچگونه محدودیتی نیز ندارد. همچنین برای عملکرد بهتر آی سی و رسیدن به ارقام اعلامی کارخانه، باید قطعه در دمای استاندارد نصب شود. این بازه دمایی توسط سازنده بین 40- تا 125+ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

خرید آنلاین در کمترین زمان ممکن

آی سی مدل LM74610QDGKRQ1 را از همین صفحه سفارش دهید تا یک خرید آنلاین بی دردسر را تجربه کنید. سایت بای بست الکترونیک هر جای ایران که باشید، این آی سی را در کمترین زمان ممکن به دستتان می‌رساند. همچنین می‌توانید روش ارسال را با توجه به نیاز خود انتخاب نمایید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021