• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی LM3940IS-3.3

آی سی LM3940IS-3.3

شماره فنی: LM3940IS-3.3

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی مدل LM3940IS-3.3

در دستگاه‌های الکترونیکی از آی سی‌های مختلفی استفاده می‌شود که هر یک کاربرد مشخصی دارند. یکی از پرکاربردترین آی سی‌هایی که می‌توانید در دستگاه‌های اطراف خود پیدا کنید، رگلاتور کاهش ولتاژ است. گاهی مواقع نمی‌توان از چند منبع تغذیه در یک پروژه الکترونیکی استفاده کرد. از طرفی برخی ماژول‌ها و قطعات الکترونیکی با یک ولتاژ مشخص کار می‌کنند. به همین دلایل ایجاد سازگاری ولتاژ در پروژه به کاری سخت تبدیل خواهد شد. با یک آی سی رگلاتور می‌توان این کار را بدون هیچ زحمتی انجام داد. اگر شما هم در توسعه پروژه خود به چنین مشکلی برخورده‌اید، از آی سی مدل LM3940IS-3.3 کمک بگیرید.

این آی سی بسیار کوچک از نوع رگلاتور بوده و در همین ابعاد قابلیت‌های بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین پایه‌های آی سی به صورت استاندارد طراحی شده تا دیگر برای نصب روی بِرد برد یا مدارهای چاپی هیچ مشکلی نداشته باشید. البته برای لحیم کاری پایه‌های کوچک آی سی باید دقت بیشتری به خرج دهید تا مدارتان اتصال کوتاه پیدا نکند.

مزایا و مشخصات آی سی مدل LM3940IS-3.3

اول از همه باید بدانید که محصول یک آی سی رگلاتور ولتاژ است که توانایی کاهش اختلاف پتانسیل داخل مدار را دارد. به همین دلیل نباید توقع افزایش ولتاژ در قسمت‌های مانند برد تغذیه را داشته باشید. در پایه خروجی این محصول می‌توانید به یک جریان پایدار دسترسی پیدا کنید. جریان تک آمپر که حتی با افزایش حرارت یا افزایش نویزهای موجود روی برد نیز تغییر نخواهد کرد.

به همین دلیل با نصب آی سی روی برد می‌توانید کنترل بهتری روی عملکرد کلی دستگاه داشته باشید. همچنین این محصول مانند سایر آی سی‌های رگلاتور موجود در بازار نیازی به هیت سینک یا سیستم خنک کننده نخواهد داشت. از دیگر مزایای آی سی مدل LM3940IS-3.3 میزان ولتاژ ورودی است که بین 4.5 تا 5.5 ولت متغیر می‌باشد. به لطف پشتیبانی قوی آی سی از ولتاژ ورودی 5.5 ولتی، دیگر هیچ محدودیتی برای نصب آی سی روی برد ندارید و می‌توانید از اختلاف پتانسیل 3.3 ولتی در دیگر قسمت‌ها کمک بگیرید.

سیستم‌های محافظتی محصول

از دیگر مزایای محصول می‌توان به قابلیت‌های محافظتی مختلف اشاره کرد که امتیاز بزرگی برای توسعه دهندگان مبتدی است. به لظف این قابلیت‌ها دیگر نیازی نیست که نگران آسیب دیدن آی سی با اشتباهات سهوی باشید. اولین سیستم محافظتی آی سی رگلاتور مربوط به کنترل حرارت می‌باشد. این محصول توانایی دارد تا حتی با افزایش حرارت هم بدون کاهش ولتاژ یا خطر خرابی به کار خود ادامه دهد. همچنین محصول به سیستم حفاظتی اتصال کوتاه مجهز شده تا در صورت رخ دادن این اتفاق شایع در دستگاه، آی سی شما خراب نشود.

خرید آنلاین آی سی رگلاتور کاهش ولتاژ

جهت خرید آی سی مدل LM3940IS-3.3 نیازی نیست که بازار قطعات الکترونیکی بروید. کافیست از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک سفارش خود را ثبت کنید تا محصول در کمترین زمان ممکن به دست شما برسد. همچنین راه‌های مختلفی نیز برای پرداخت مبلغ سفارش پیش‌روی خود دارید.

نظرتان را برای آی سی LM3940IS-3.3 بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی LM3940IS-3.3