LM2596HVS-12

شماره فنی: LM2596HVS-12

China Market

+
-
28,560 تومان
LM2596HVS-12

معرفی LM2596HVS-12

آی سی رگولاتور ولتاژ LM2596HVS-12 یک آی‌سی رگولاتور سوئیچینگ  است که می‌تواند به‌خوبی از پس تثبیت ولتاژ و جریان خروجی مدارها و دستگاه‌های الکترونیکی شما برای جلوگیری از آسیب دیدن اجزای حساس آن‌ها بربیاید. با استفاده از این آ‌ی‌سی، امکان تقسیم ولتاژ در مدارهای الکترونیکی نیز وجود خواهد داشت. شما می‌توانید این آی‌سی رگولاتور سوئیچینگ را با قیمتی استثنایی و تضمین سلامت و اصالت کالا از فروشگاه بای بست الکترونیک به‌صورت اینترنتی خریداری کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش خود را جلوی درب مقصد مورد نظرتان تحویل بگیرید.

مشخصات LM2596HVS-12

آی‌سی رگولاتور ولتاژ LM2596HVS-12 دارای ولتاژ خروجی 1.23 الی 57 ولت و جریان خروجی 3 آمپر است. حداکثر ولتاژ قابل تحمل این محصول نیز 60 ولت بوده و از فرکانس سوئیچینگ داخلی 52 کیلوهرتز برخوردار می‌باشد. بازدهی بالا، سوئیچینگ روی برد و توانایی سازگاری بار رگولاتورهای خطی از جمله مهم‌ترین مشخصات فنی این محصول به‌شمار می‌آیند. پس اگر به دنبال خرید یک آی‌سی رگولاتور ولتاژ حرفه‌ای هستید، خرید این محصول می‌تواند جزو بهترین انتخاب‌های شما باشد.

در ادامه با برخی از مزایای آی‌سی رگولاتور ولتاژ LM2596HVS-12 آشنا می‌شویم:

  • جلوگیری از آسیب دیدن اجزای حساس مدار: اگر میزان ولتاژ اجزای مدارهای الکترونیکی از حد مجاز بیشتر شود، این قطعات می‌توانند آسیب جدی ببینند و برای همیشه از کار بیفتند. به همین خاطر باید از قطعاتی برای کنترل و تثبیت ولتاژ استفاده کرد. آی سی رگولاتور ولتاژ LM2596HVS-12 می‌تواند با کنترل و تثبیت ولتاژ، از آسیب دیدن اجزای حساس مدارات الکترونیکی بر اثر نوسان ولتاژ به‌خوبی جلوگیری کند. باید اشاره کرد که تنها رگولاتورهای سوئیچینگ مانند آی‌سی رگولاتور ولتاژ LM2596HVS-12 توانایی کنترل و تثبیت ولتاژهای بالا را دارند و رگولاتورهای خطی برای این کار گزینه‌های مناسبی نیستند
  • امکان تقسیم ولتاژ در یک مدار: هر یک از قطعات متصل به مدارهای الکترونیکی، ولتاژ خاص خود را برای تغذیه نیاز دارند. به همین خاطر در یک مدار باید از چندین منبع تغذیه با ولتاژهای متفاوت استفاده کرد. درصورتی‌که با استفاده از آی‌سی رگولاتور ولتاژ LM2596HVS-12، می‌توان برای هر یک از قطعات، یک ولتاژ خاص تعیین کرد و در نتیجه تمام قطعات تنها با یک منبع تغذیه یکسان تامین خواهند شد

خرید LM2596HVS-12

آی سی رگولاتور ولتاژ LM2596HVS-12 یکی از کمیاب‌ترین رگولاتورهای بازار است. مجموعه ما از معتبرترین‌ها در زمینه واردات و فروش قطعات الکترونیکی اورجینال به‌شمار می‌آید. شما می‌توانید محصولات انواع کمپانی‌های برتر حوزه قطعات الکترونیک را از فروشگاه بای بست الکترونیک خریداری کنید. و در صورت ناموجود بودن به صفحه واردات قطعات الکترونیک رفته و به صورت رایگان درخواست استعلام کنید. یا در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.


 

نظرتان را برای LM2596HVS-12 بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه LM2596HVS-12