lm2577

ماژول تغذیه افزاینده LM2577

پارت نامبر:

LM2577


 • ولتاژ
  3/35V
 • جریان
  3A
 • ابعاد
  66*35MM

شرح محصول ماژول تغذیه افزاینده LM2577

ماژول تغذیه افزاینده LM2577 را می‌توان یک محصول بسیار کاربردی نام برد. با استفاده از این ماژول می‌توانید ولتاژ ورودی دستگاه را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید. این محصول با مدار یکپارچه خودش کلیه توابع توان را برای سوئیچ‌های مختلف کنترل می‌کند. اگر در پروژه خود با کمبود یا افت ولتاژ رو به هستید، انتخاب ماژول افزایش ولتاژ گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

این ماژول را می‌توان در سه حالت مختلف تنظیم کرد. همچنین برای استفاده از ماژول مراحل سختی را پیش رو نخواهید داشت. کافیست ورودی منبع تغذیه را به برد متصل کرده و ولتاژ قوی‌تر را در خروجی برد دریافت کنید. سازنده با قرار دادن پورت‌های p2 اتصال سیم‌ها را به برد ساده‌تر کرده است. برای اتصال سیم نیاز به هیچگونه لحیم کاری یا ابزار خاصی وجود ندارد. باید سیم مورد نظر خود را داخل پورت قرار دهید و به کمک یک پیچ گوشتی آن را سفت کنید.

مشخصات و کاربردهای ماژول تغذیه افزاینده LM2577

وجود نمایشگر هفت قسمتی ( seven segment ) روی برد را می‌توان یکی از برتری‌های این ماژول دانست. این نمایشگر ولتاژ خروجی دستگاه را به صورت لحظه‌ای به شما نشان می‌دهد. روی برد ماژول یک سوئیچ NPN سه آمپری نصب شده تا از مدار حافظت کند. این سوئیچ می‌تواند از بروز برخی اتفاقات جلوگیری کند که به شرح زیر است:

 • محدودیت ولتاژ که از ورود ولتاژ غیر مجاز جلوگیری می‌کند
 • قطع جریان برق مازول در صورت بالا رفتن حرارت
 • جلوگیری از افت ولتاژ

قیمت و ابعاد مناسب دستگاه

با خرید این ماژول می‌توانید یک تقویت کننده ولتاژ نسبتا قوی اما با قیمتی مناسب خریداری کنید. همچنین سازنده سعی کرده تا کلیه نیازهای کاربر از یک تقویت کننده ولتاژ را برآورده کند. برد ماژول ابعاد بسیار کوچکی دارد که یک امتیاز بزرگ برای آن به شمار می‌آید. ماژول فقط 86 میلیمتر مربع مساحت دارد تا بتوان از آن در هر پروژه‌ای استفاده کرد.

فرکانس کاری ماژول

روی برد ماژول یک اوسیلاتور نصب شده که در عملکرد صحیح آن تاثیر بسیار زیادی دارد. این اوسیلاتور می‌تواند فرکانس ثابت 52 کیلوهرتزی را ایجاد کند. به همین دلیل دیگر نیازی به قطعات خارجی برای تنظیم فرکانس ماژول وجود ندارد. مود شروع نرم ( soft start mode ) برای کاهش ولتاژ شروع کار در هنگام راه اندازی قرار گرفته تا ماژول یک عملکرد کاملا پایدار داشته باشد.

تقویت ولتاژ

برای شروع کار ماژول کافیست تا منبع تغذیه 3.3 تا 5.5 ولتی را به برد وصل کنید. حال می‌توانید ولتاژ خروجی 40 ولتی را از خروجی بگیرید. همچنین ماژول جریان 3 آمپری را در خروجی‌های خود دارد. انتخاب این محصول برای افرادی که در پروژه خود به ولتاژ بیشتری نیاز دارند، گزینه بسیار خوبی است.

خرید ماژول تغذیه افزاینده LM2577

اگر قصد خرید این ماژول را دارید، از همین صفحه برای خرید اقدام کنید. محصول را به سبد استعلام اضافه کرده تا همکاران ما در کمترین زمان قیمت روز ماژول را به شما اعلام کنند. با خرید از بای بست الکترونیک دیگر نیازی نیست که ساعت‌ها در بازار به دنبال ماژول بگردید.

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

ورود ثبت نام