شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی حافظه اپروم LE24512AQF
آی سی حافظه اپروم LE24512AQF

آی سی حافظه اپروم LE24512AQF

5.0 (9) 0
  • شماره فنی قطعه:LE24512AQF
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی حافظه اپروم LE24512AQF

بدون شک آی سی‌های اپروم جزو مهم‌ترین قطعات روی بردهای الکترونیکی هستند. با استفاده از این قطعه می‌توان برخی از دستورات مربوط به عملکرد صحیح سیستم را روی برد ذخیره کرد. همچنین این قطعه نقش موثری در عملکرد دستگاه‌های مختلف دارد که نقص آن به معنای خرابی کل سیستم خواهد بود. به همین دلیل توسعه دهندگان در انتخاب این آی سی وسواس زیادی به خرج می‌دهند. اگر شما هم در چنین شرایطی هستید، از آی سی حافظه اپروم LE24512AQF کمک بگیرید.

این آی سی از تکنولوژی رابط یا همان اینترفیس دو سیمه سریال برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کند. همچنین کلیه اطلاعات روی چیپ قابل خواندن و نوشتن هستند. به کمک این قابلیت توسعه دهندگان دیگر محدودیتی برای استفاده از آی سی نخواهند داشت. همچنین محصول با توجه به قیمت سرعت انتقال دیتا خوبی دارد که به تنهایی امتیاز بزرگی برای حفظ سرعت دستگاه محسوب می‌شود. البته برای استفاده محصول همزمان با مموری‌های I2C هیچ محدودیتی نخواهید داشت؛ زیرا آی سی کاملا با آن‌ها سازگار است.

مزایا و مشخصات آی سی حافظه اپروم LE24512AQF

روی چیپ اصلی حافظه آی سی شاهد تکنولوژی مشهور CMOS هستیم. این فناوری به تنهایی یک امتیاز بزرگ را در این محصول ایجاد می‌کند. مدارات CMOS دارای مقاومت داخلی بسیار کمی هستند که روی افزایش راندمان سیستم تاثیر مثبتی می‌گذارند. به لطف این تکنولوژی با نصب آی سی روی برد دیگر نیازی نیست که نگران مشکلات رایجی مثل افت ولتاژ یا افزایش ناگهانی مقاومت با داغ شدن قطعه باشید.

روی این محصول به یک حافظه نسبتا سریع 512 کیلوبیتی دسترسی دارد. روی این حافظه امکان نوشتن صفحات خودکار با حجم 128 بایت را خواهید داشت. همچنین امکان نوشتن یا پاک کردن 10 میلیون چرخه مختلف روی آی سی حافظه اپروم LE24512AQF وجود دارد. از دیگر مزایای محصول عمر بالایی است که توانایی نگهداری از اطلاعات تا 20 سال به مصرف کننده می‌دهد.

راه اندازی آی سی و کنترل پارامترهای ضروری

جهت نصب آی سی می‌توان از بِرد بردهای استاندارد و مدارهای چاپی کمک گرفت. همچنین برای راه اندازی نیاز به یک منبع تغذیه 1.7 تا 3.6 ولت دارید که به پایه VCC متصل شود. این آی سی در حالت استندبای و هنگام کار مصرف برق زیادی نخواهد داشت. جریان موجود در آی سی هنگام کار فقط 0.5 میلی آمپر بوده و این مقدار در حالت آماده به کار حدود 2 میکرو آمپر خواهد بود. دمای کار محصول هم در بازه منفی 40 تا مثبت 85 درجه سانتی گراد قرار دارد.

خرید از بای بست الکترونیک

جهت خرید آی سی حافظه اپروم LE24512AQF از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. با انجام این کار بدون هیچ مشکلی محصول در کمترین زمان ممکن به درب منزلتان خواهد رسید. کافیست از همین صفحه شروع کنید تا مراحل ثبت سفارش به پایان برسد. حال اندکی صبر داشته باشید تا آی سی با روش‌های ارسال متنوع در کمترین زمان به دستتان برسد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021