شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول شبکه LAN8720
ماژول شبکه LAN8720

ماژول شبکه LAN8720

5.0 (7) 0

شرح محصول ماژول شبکه LAN8720

اگر قصد اتصال پروژه خودتون به یک شبکه اترنت را دارید، ماژول شبکه LAN8720 کمک بزرگی به شما خواهد کرد. کافیه اتصالات و پین‌های ماژول را به درستی نصب کنید و کابل اترنت را داخل سوکت دستگاه قرار دهید. با انجام این کار پروژه آردوینو شما به ساده‌ترین شکل ممکن به شبکه مورد نظر وصل خواهد شد. این ماژول با ابعاد بسیار کوچک خود به شما کمک می‌کند تا پروژه خودتون رو با کمترین فضای ممکن به قابلیت اتصال به شبکه مجهز کنید.

روی برد فقط یک سوکت ورود اترنت و 7 جفت پین خروجی ماژول را مشاهده می‌کنید. ممکن است تصور کنید که استفاده از این ماژول اندکی سخت باشد و پین‌های کوچک آن را نتوانید به خوبی لحیم‌کاری کنید. شرکت سازنده پین‌ها را طوری طراحی کرده تا به ساده‌ترین شکل ممکن قابل استفاده باشند. برای استفاده از پین‌ها کافیست از سیم‌های کراس مادگی استفاده کنید و ماژول را به برد آردوینو متصل نمایید.

مزایا و مشخصات ماژول شبکه LAN8720

کارکرد این وسیله فقط به اتصال بردهای مختلف به شبکه اترنت محدود شده است. همچنین با استفاده از نرم افزار تحت وب محصول می‌توانید تنظیمات مختلفی را روی ماژول انجام دهید. این ماژول امکان دسترسی کاربر را به شبکه اترنت 100/10 با بیشترین کارایی فراهم می‌کند. قابلیت پشتیبانی از AUTO-MDIX از دیگر مزایای‌ این محصول است تا کارکرد کلی ماژول را افزایش دهد. روی سوکت اترنت نیز دو LED نصب شده تا کاربر از کارکرد صحیح ماژول مطلع شود. با خرید این ماژول می‌توانید یک مودم کاملا دستساز طراحی کنید.

ولتاژ کار ماژول

برای تامین برق ماژول باید از یک منبع تغذیه 3.3 ولتی استفاده کنید. این ماژول از یک ساختار انعطاف‌پذیر مدیریت پاور استفاده می‌کند تا بتواند از قطعات روی ماژول به خوبی محافظ نماید. همیچنین رگلاتور 1.2 داخلی ماژول به کارکرد بهتر آن کمک می‌کند. خروجی‌ها و ورودی‌های ماژول نیز همگی در برابر ولتاژ 1.6 ولت تا 3.6 ولت مقاوم هستند.

خرید ماژول شبکه LAN8720

اگر قصد این ماژول پر کاربرد را دارید، از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک برای ثبت سفارش اقدام کنید. ابتدا باید محصول را به سبد استعلام اضافه کرده تا در کمترین زمان ممکن قیمت روز دستگاه به شما اعلام شود. پس از تایید مبلغ می‌توانید روش‌های گوناگون پرداخت و ارسال را انتخاب کنید تا کالا طبق نظر شما ارسال شود. با انجام این کار دیگر دردسرهای مراجعه به بازار برای خرید این ماژول را نخواهید داشت و به راحت‌ترین شکل ممکن این ماژول را خریداری می‌کنید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021